brr name

gerb ukr

День Героїв Небесної Сотні

Щорічно в Україні відзначається День Героїв Небесної Сотні.
Саме цього дня п’ять років тому протистояння між українським народом і тодішнім режимом сягнуло свого піку. На Майдані, вулицях Грушевського та Інститутській…
Українці гинули за честь, за волю, за право бути Українцем і за свою Батьківщину.
Загалом революційні події зими 2013-2014 років забрали життя більше ста активістів Євромайдану. Україна оплакує своїх героїв. Пролита кров зобов’язує кожного усвідомити відповідальність за долю країни, за її майбутнє.
20 лютого біля пам’ятного знака Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм за участю представників виконавчої влади, органів місцевого самоврядування та громадськості міста. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували пам'ять героїв, котрі загинули від куль снайперів під час Революції Гідності, захищаючи високі демократичні принципи, європейське майбутнє України, відстоюючи права і свободи людини, та було покладено квіти до пам’ятного знака.
Вічна пам'ять і слава! Герої не вмирають.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

Про нагородження Почесною грамотою районної ради

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

13 лютого 2019 року м. Бобровиця № 3

Про нагородження Почесною
грамотою районної ради
Відповідно до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №20-02 ”Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради“ та рішення вісімнадцятої сесії районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2018 року №41-18 “Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24.12.2015 року №20-02 ”Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради“ зобов’язую:
нагородити Почесними грамотами районної ради з врученням грошової винагороди в розмірі 496 гривень 89 коп. кожному з урахуванням податку з доходів фізичних осіб та військового збору:
- Ященка Віктора Степановича, учасника бойових – за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, формування національної гідності та патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ін.код 2334608717);
- Циганка Віктора Івановича, учасника бойових – за вагомий внесок у розвиток ветеранського руху, формування національної гідності та патріотичного виховання молоді та з нагоди Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав (ін.код 2301608993).

Заступник голови А.ТКАЧЕНКО

Вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав

15 лютого 2019 року біля пам’ятного знака воїнам-афганцям відбулися заходи з нагоди вшанування учасників бойових дій в Афганістані, в якому взяли участь представники виконавчої влади, місцевого самоврядування, воїни-афганці та громадськість.
Вітаючи воїнів-афганців з 30-ою річницею виведення військ з Афганістану, заступник голови районної ради Андрій Ткаченко висловив слова вдячності та шани за мужність та патріотизм, проявлені під час виконання інтернаціонального обов’язку.
З вітальним словом до присутніх звернувся голова спілки афганців Віктор Акінцов.
З нагоди вшанування учасників бойових дій на територіях інших держав були вручені Почесні грамоти районної ради, райдержадміністрації та міської ради воїнам-афганцям.
Відбулась поминальна літургія за загиблими та померлими учасниками бойових дій.
Учасники заходу поклали квіти до пам’ятника та хвилиною мовчання вшанували тих, хто загинув в Афганістані.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

30 років тому,15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.
Таким чином закінчилась більш ніж дев’ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу, в якій і сьогодні ще тривають збройні заворушення.
Захищаючи революцію у «братській» країні, 1979 року в Афганістан були направлені понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулись в Україну інвалідами, близько двох тисяч вважаються полоненими та без вісті зниклими. Уже на рідній землі, від ран, хвороб і самогубств померли більше чотирьох тисяч українських «афганців».
Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця, проявили велику мужність і відвагу.
В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких та рідних і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих.
Всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, хочеться побажати міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя, мирного неба.

З повагою
Заступник голови районної ради Андрій Ткаченко

  • Опубліковано в Новини

Відділ транспорту та зв’язку УЖКГ та Б Ніжинської міської ради Інформує

До уваги суб’єктів підприємницької діяльності !

Розпочинається прийом документів від фізичних та юридичних осіб на конкурс з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування .

Основні характеристики об’єкта конкурсу:

1. Маршрут № 39 «Заводська» - вул. Космонавтів»

На маршруті № 39 забезпечується робота 22 автобусів з 19 і більше місць для сидіння та обладнані не менше, ніж двома входами/виходами для пасажирів з автоматичним відкриванням дверей.

2. Сукупність маршрутів: № 11 «Вул. Колгоспна – залізничний вокзал»; № 12 «Вул. Колгоспна – підстанція»; № 13 «Вул. Кунашівська – залізничний вокзал».

На маршрутах № 11, 12,13 забезпечується робота 6 автобусів з 15 і більше місць для сидіння.

Кінцевий строк прийняття документів для участі в конкурсі - до 11.00 години 15 лютого 2019 року.

Для отримання інформації про умови конкурсу, отримання бланків, місце, дата та час проведення засідання конкурсного комітету необхідно звертатися в відділ транспорту та зв’язку управління житлово - комунального господарства та будівництва Ніжинської міської ради, з 8:00 – 17:00 год. за адресою 16600, м. Ніжин, вул. Московська, 20 та за телефоном 7-12-62.

  • Опубліковано в Новини

100-річчя з дня народження

7 лютого 2019 року святкувала 100-й день народження жителька с.Нова Басань Малета Марія Данилівна.
Привітати ювілярку з поважною датою приїхали заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, заступник голови райдержадміністрації Тетяна Ляшенко, голова районної ради ветеранів Ольга Поддубна, директор територіального центру соціального захисту населення Людмила Пінчук, перший заступник начальника Бобровицького об’єднаного управління пенсійного фонду Ольга Шилко, заступник редактора районної газети «Наше життя» Віра Чаплай та керуюча справами виконавчого апарату Новобасанської сільської ради Світлана Приходько. Ювілярці побажали міцного здоров’я на довгі роки, благополуччя, шани від людей та близьких та вручили теплу ковдру, квіти та солодощі.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

Проведено виїзний день – приймальню

6 лютого 2019 року в селі Бригинці проведено виїзний день – приймальню районної ради та райдержадміністрації. В заході взяли участь голова районної ради Володимир Ляховенко, голова райдержадміністрації Василь Кучерина, перший заступник міського голови Лариса Петько, представник управління соціального захисту населення Олена Сак, начальник Бобровицького відділу Держгеокадастру Людмила Глова.
До керівництва звернулось 4 жителів населеного пункту. У зверненнях було піднято питання виділення земельної ділянки та надання житла учасникам АТО, нарахування та виплата субсидій, капітальний ремонт даху будинку культури, встановлення дитячого ігрового майданчика, посипання доріг піщано-сольовою сумішшю та інші.
На ряд питань роз’яснення були надані під час спілкування, частина звернень передані на контроль до відповідних служб.
По закінченню заходу відбулась зустріч з активом села та обговорено питання життєдіяльності населеного пункту.

Організаційний відділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

До уваги депутатів Бобровицької районної ради сьомого скликання!

Нагадуємо, що 01 січня 2019 року розпочався черговий етап подачі декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2018 рік.
Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати і депутати місцевих рад усіх рівнів.
Звертаємо увагу на те, що відповідно до статті 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення неподання або несвоєчасне подання декларації тягне за собою накладення штрафу від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян; подання завідомо недостовірних відомостей у декларації тягне за собою накладення штрафу від 1 000 до 2500 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
З метою своєчасного заповнення декларації на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису.
Просимо депутатів Бобровицької районної ради сьомого скликання відповідно до цих роз’яснень подати до 31 березня 2019 року електронні декларації про майно, доходи, витрати та зобов’язання фінансового характеру за 2018 рік.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

Подвиг без строку давності

29 січня 2019 року на території меморіального комплексу «Пам’яті Героїв Крут» в с. Пам’ятне Борзнянського району відбулись урочисті заходи з нагоди 101-ої річниці бою під Крутами, в якому взяв участь заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та представники громадськості Бобровицького району.
У програмі святкування відбулась літературно-мистецька композиція, присвячена вшануванню пам’яті Героїв Крут, мітинг-реквієм, урочисте проходження військовослужбовців та ліцеїстів, екскурсія музейною експозицією, поминальна літургія та покладання квітів до Меморіалу.
Вклонилися подвигу заступник голови Чернігівської ОДА Наталія Романова, голова Українського інституту національної пам’яті Володимир В’ятрович.
Заступник голови ОДА вручила державні відзнаки (посмертно) сучасним Героям з Чернігівщини, які полягли на сході нашої країни.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd