brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Про семінар-навчання

Про семінар-навчання

  • Опубліковано в Новини

08 червня спеціалістами Козелецької міжрайонної виконавчої дирекції Чернігівського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності було проведено семінар-навчання з головними бухгалтерами та головами (уповноваженими) комісій із соціального страхування підприємств, установ та організацій Бобровицького району з питань застосування в роботі законодавства по соціальному страхуванню з тимчасової втрати працездатності. Із вступним словом перед учасниками семінару виступив директор Козелецької дирекції М.П.Гарбуз.
Про актуальні питання в частині надання матеріального забезпечення за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, правильність оформлення листків непрацездатності, роботи комісії із соціального страхування по контролю за нарахуванням і своєчасною виплатою допомоги по тимчасовій втраті працездатності, про підвищення розміру допомоги на поховання, виступила головний спеціаліст В.В.Падій.
Головний спеціаліст І.В.Яцухненко розповіла про Порядок проведення перевірок страхувальників по коштах Фонду та найбільш часті порушення при їх проведенні.
М.П.Гарбуз виступив по питанню проведення відновлювального лікування (реабілітації) застрахованих осіб в санаторно-курортних закладах. Також зупинився про подання звітності по коштах Фонду, про порядок проходження листків непрацездатності, подання заяв-розрахунків страхувальниками та їх фінансування. Було надано роз'яснення щодо порядку повернення зайво отриманих коштів від Фонду.
Присутні, а їх було 31 особа, отримали відповіді на свої запитання.

Козелецька міжрайонна виконавча
дирекція обласного відділення Фонду

Our website is protected by DMC Firewall!