brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Щодо дистанційного навчання

Щодо дистанційного навчання

  • Опубліковано в Новини

Чернігівський центр перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій запрошує депутатів місцевих рад та працівників їх апаратів, виконкомів; державних службовців органів виконавчої влади та посадових осіб органів місцевого самоврядування області на навчання за програмою постійно діючих семінарів «Депутат місцевої ради: статус, повноваження, організація роботи» та «Забезпечення ефективності запобігання та протидії корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування» (за дистанційною формою навчання).
Телефон для довідок: 676-052; 675-021. Е-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Контактна особа: Болотний Павло Володимирович – завідувач сектора інформаційно-комп’ютерного забезпечення Центру тел. (063) 570 88 81 e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Оргвідділ районної ради

DMC Firewall is a Joomla Security extension!