brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/13 жовтня, напередондні Дня захисника України та Дня українського козацтва у районному Будинку культури відбувся святковий концерт

13 жовтня, напередондні Дня захисника України та Дня українського козацтва у районному Будинку культури відбувся святковий концерт

  • Опубліковано в Новини

Представники районної влади та громадськість зібрались, щоб засвідчити свою повагу й подякувати - тим, хто у різні часи стояв на захисті нашої Батьківщини, хто сьогодні на сході країни відстоює спокій нашої України, її територіальну цілісність та незалежність.
Голова районної ради Тетяна Ковчежнюк привітала всіх присутніх з Днем захисника України, Днем українського козацтва та зі святом Покрови Пресвятої Богородиці .
Побажала всім міцного здоров'я, щастя, миру, злагоди і добробуту.
Нехай у цей святий день благодаттю й любов'ю сповняться наші серця. Нехай покров Пресвятої Богородиці оберігає усіх нас та нашу Україну.
Творчі колективи та самодіяльні митці вкотре продемонстрували свою виконавську майстерність, різножанровий репертуар, вкладаючи в свої виступи тепло сердець. У програмі звучали українські народні, сучасні, патріотичні пісні.

Our website is protected by DMC Firewall!