brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Семінар - нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, секретарями міської, сільських рад

Семінар - нарада з керівниками органів місцевого самоврядування, секретарями міської, сільських рад

  • Опубліковано в Новини

19 жовтня заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Любов Любенко провели семінар - нараду з керівниками органів місцевого самоврядування.
На семінарі було розглянуто сім питань :
Керуюча філією ЧОУ АТ «Ощадбанк» Людмила Холоша представила презентацію Програми підтримки малого та середнього бізнесу. Будуй своє.
Анатолій Велігорський - начальник фінансового управління районної державної адміністрації проінформував про проект бюджету на 2018 рік.
Про проведення призову громадян України на строкову військову службу восени 2017 року розповів Владислав Ковбаско старший офіцер відділу комплектування Бобровицького військового комісаріату.
Оксана Бутакова начальник Бобровицького районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану головного управління юстиції в Чернігівській області ознайомила присутніх з загально національно - просвітницьким проектом Мінюсту «Я маю право» та розповіла про порядок передачі документів про державну реєстрацію актів цивільного стану в разі добровільного об’єднання територіальних громад.
В.о. начальника управління Держпродслужби в Бобровицькому районі Роман Дуб довів до відома інформацію про стан епізоотичної ситуації в районі.
Інна Овдій начальник відділу « Бобровицького бюро правової допомоги» розповіла про відповідальність за підкуп виборців.
Після розгляду та обговорення питань Андрій Ткаченко підвів підсумки роботи семінар – наради.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/598-seminar-narada-z-kerivnykamy-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia-sekretariamy-miskoi-silskykh-rad#sigProId0db050d864
DMC Firewall is a Joomla Security extension!