brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/РУКУ ДОПОМОГИ ТИМ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ!

РУКУ ДОПОМОГИ ТИМ, ХТО ЦЬОГО ПОТРЕБУЄ!

  • Опубліковано в Новини

Щорічно у першу неділю листопада відзначається День працівника соціальної сфери України, що є свідченням шани держави та подяки людей за допомогу у вирішенні багатьох питань, у тому числі, з призначення страхових виплат.
До тих, хто працює в соціальній сфері України, по праву відносяться і працівники Фонду соціального страхування України (далі - Фонд). У нашій області Фонд представлений управлінням виконавчої дирекції Фонду в Чернігівській області та вісьма відділеннями, у тому числі і Козелецьким (обслуговує Козелецький та Бобровицькі райони) та які реалізують державну політику у сферах соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, охорони життя та здоров’я, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, вагітністю та пологами,
В дружньому колективі відділення працює 12 спеціалістів. Свій професійний досвід і вміння вони зосереджують на тому, аби регулярно і в повному обсязі отримували матеріальне забезпечення та соціальні послуги застраховані особи та потерпілі на виробництві внаслідок нещасного випадку. А це - виплата допомоги по тимчасовій втраті працездатності, по догляду за хворими, по вагітності та пологах, на поховання, зміцнення здоров’я працюючих шляхом отримання відновлювального лікування, щомісячні страхові виплати потерпілим на виробництві та членам їх сімей, страхові виплати одноразової допомоги потерпілому в разі стійкої втрати працездатності та членам його сім’ї (в разі смерті потерпілого внаслідок нещасного випадку на виробництві), інші страхові виплати, страхові витрати на медичну та соціальну допомогу, побутове обслуговування.
Фінансові показники в цілому за 9 місяців поточного року є позитивними, адже доходна частина бюджету (інші надходження) відділення виконана на 185,7% до запланованого і склала 39,4 тис. грн., що в 1,9 рази перевищує планові призначення.
Як і в попередні роки, витратну частину бюджету, а це 9201,9 тис. грн. було спрямовано на соціальний захист застрахованих осіб та членів їх родин.
Зокрема, на виплату допомоги по тимчасовій непрацездатності витрачено майже 4427,9 тис. грн., по догляду за хворою дитиною 301,3 тис. грн., майбутні мами отримали від Фонду 2030,0 тис. грн. допомоги по вагітності та пологах, на поховання застрахованих осіб виплачено 55,8 тис. грн. та для допомог громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи - 35,0 тис. грн. Загальна кількість оплачених днів з початку року склала 52392 дні. Для надання матеріального забезпечення спеціалістами відділення опрацьовано 1439 заяв-розрахунків страхувальників, фінансування по яких здійснено в повному обсязі та у встановлені законодавством строки. Кожна застрахована особа повинна відчути гарантований державний захист, тому питання своєчасності подання заяв-розрахунків знаходиться на особливому контролі.
Одним із важливих напрямів роботи є забезпечення застрахованих осіб путівками на реабілітаційне (відновлювальне лікування) в умовах санаторно-курортних закладів після перенесених захворювань і травм. З початку року зміцнили своє здоров’я 27 застрахованих осіб, отримавши відновлювальне лікування за рахунок коштів Фонду.
Станом на 1 жовтня 2017 року страхові виплати проведено 174 потерпілим внаслідок нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання та особам, які мають на це право в разі смерті потерпілого.
Із загальної кількості потерпілих на виробництві в відділенні обліковується: 7 інвалідів І групи, 25 - ІІ групи та 80 - ІІІ групи, загалом 112 інвалідів, що складає 67,5% від загальної кількості потерпілих. За 9 місяців застрахованим особам та членам їх сімей відділенням виплачено страхових виплат на суму 2010,9 тис. грн. У порівнянні з аналогічним періодом 2016 року страхові виплати збільшилися майже на 256,7 тис. грн. Сума середньомісячного розміру страхової виплати на одного потерпілого та особу, яка має на це право в разі смерті потерпілого в цілому по відділенню становила 1284 грн. У вересні місяці відділенням призначено щомісячну страхову виплату 27 потерпілим переселенцям на суму 53,4 тис. грн.
З нагоди професійного свята Дня працівників соціальної сфери, хочу привітати з цим днем усіх колег, побажати Вам творчого натхнення, здійснення всіх Ваших задумів і мрій, щоб Вас завжди супроводжували милосердя та доброта, бажання бути корисними людям, міцного здоров’я, радості, миру і злагоди!

Микола Гарбуз – начальник Козелецького
відділення управління виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України в
Чернігівській області

DMC Firewall is a Joomla Security extension!