brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

Семінар-нарада з керівниками органів місцевого самоврядування

  • Опубліковано в Новини

13 листопада заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та заступник голови районної державної адміністрації Тетяна Ляшенко провели семінар-нараду з керівниками та бухгалтерами органів місцевого самоврядування.
Основні питання які було розглянуто на семінарі: про виконання сільських бюджетів за підсумками 10 місяців 2017 року; про профілактику загибелі та травмування людей на пожежах в осінньо-зимовий період; про проведення профілактичних дератизаційних заходів на різного роду об’єктах підвідомчих територій; про загальну криміногенну ситуацію на території району за підсумками 10 місяців поточного року; про стан соціального захисту дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, дітей, які опинились в складних життєвих обставинах в умовах функціонування новостворених об’єднаних територіальних громад тощо.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/601-seminarnarada-z-kerivnykamy-orhaniv-mistsevoho-samovriaduvannia#sigProIdd6f8bfd3b0
DMC Firewall is a Joomla Security extension!