brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Засідання 12 сесії сьомого скликання.

Засідання 12 сесії сьомого скликання.

  • Опубліковано в Новини

21 листопада 2017 року відбулось пленарне засідання дванадцятої сесії Бобровицької районної ради сьомого скликання, яке провів заступник голови районної ради Ткаченко Андрій Леонідович. У роботі сесії взяли участь: депутат Чернігівської обласної ради Чубовський Сергій Миколайович, голова районної державної адміністрації Кучерина Василь Миколайович та його заступники, голови територіальних громад, керівники організацій, установ району, представники засобів масової інформації.
На порядок денний сесії було внесено 19 питань. Першим питанням було дострокове припинення повноважень голови Бобровицької районної ради сьомого скликання Ковчежнюк Тетяни Миколаївни, взв’язку з припиненням повноважень депутата Бобровицької районної ради, згідно поданої заяви.
Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання районного бюджету за 9-ть місяців 2017 року, внесли зміни до рішення районної ради від 23 грудня 2016 року №38-07 «Про районний бюджет на 2017 рік».
По питанню «Про результати діяльності Ніжинської місцевої прокуратури та стан законності в регіоні звітував керівник Ніжинської місцевої прокуратури Павло Герасименко.
Також депутати заслухали звіти про виконання ряду районних програм, було внесено зміни до окремих районних програм.
До порядку денного депутати внесли питання про обрання голови районної ради.
Головою районної ради обрано Ляховенка Володимира Володимировича.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/606-zasidannia-12-sesii-somoho-sklykannia#sigProId5e3cbe6f45
Our website is protected by DMC Firewall!