brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

До відома депутатів місцевих рад, сільських, селищних, міських голів та посадових осіб місцевого самоврядування.

  • Опубліковано в Новини

На виконання визначених Парламентом та Урядом завдань з підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов’язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», Національне агентство проводить вже другу щорічну інформаційну кампанію з метою роз’яснення законодавства про конфлікт інтересів «Конфлікт інтересів: треба знати!».
В межах інформаційної кампанії у 2017 році Національним агентством на основі нової редакції методичних рекомендацій щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів в кожній з областей України проводяться семінари-тренінги для широких кіл зацікавлених осіб, а також спільно з українським громадським проектом масових відкритих онлайн - курсів «Прометеус» створено безкоштовний навчальний онлайн –курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який допоможе опанувати базові практичні інструменти для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.
Онлайн- курс розпочнеться 09.12.2017 року. Для участі у ньому необхідно зареєструватися на www.prometheus.org.ua, знайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» ( постійна адреса: https://edx.prometheus.org.ua/courses-vI:NAZK+COI101+2017ТЗ/abour або goo.g1/MfYnT) та зареєструватися на вказаний курс.
Національне агентство з питань запобігання корупції.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!