brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

Мітинг-реквієм з нагоди вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні

  • Опубліковано в Новини

20 лютого біля пам’ятного знаку Героям Небесної Сотні відбувся мітинг-реквієм на знак вшанування борців, які поклали своє життя на Майдані під час Революції гідності. В заході прийняли участь керівництво районної ради, райдержадміністрації, міської ради, представники трудових колективів установ і організацій району, громадськість.
З вітальним словом виступив голова районної ради Володимир Ляховенко: «Сьогодні ми вшановуємо Героїв Небесної Сотні та усіх українських вояків, які беруть участь у війні на Сході України, усіх тих, хто власним життям, своєю жертовністю демонструють щире прагнення українців жити у вільній, демократичній й суверенній державі. Всі вони залишаються в пам’яті народу назавжди, стають гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.»
Присутні вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні хвилиною мовчання та поклали квіти до пам’ятного знаку.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
http://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/692-mitynhrekviiem-z-nahody-vshanuvannia-podvyhu-uchasnykiv-revoliutsii-hidnosti-ta-uvichnennia-pamiati-heroiv-nebesnoi-sotni#sigProIda6cfe2c564
Our website is protected by DMC Firewall!