brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Село Козацьке провело загальні збори громадян за місцем проживання .

Село Козацьке провело загальні збори громадян за місцем проживання .

  • Опубліковано в Новини

У районі продовжується традиційна кампанія загальних зборів громадян. В.о старост старостинських округів, відповідно графіка, затвердженого районною радою та райдержадміністрацією, підбивають підсумки своєї роботи за 2017 рік та визначаються із завданнями на 2018 рік.
23 лютого проведено загальні збори громадян за місцем проживання у селі Козацьке. На зборах були присутні 100 осіб. У сході села взяли участь Сергій Чубовський директор ТОВ «Козацьке», депутат обласної ради, Микола Фенюк голова фермерського господарства «Вікторія», дільничний офіцер поліції Вячеслав Мельниченко.
Володимира Ягола в.о старости Козачанського старостинського округу Бобровицької міської ради прозвітував перед жителями села про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території у 2017 році та основні завдання на 2018 рік.
Учасники заходу обговорили основні питання життєдіяльності територіальної громади. Серед проблем, порушених жителями села Козацьке це заміна газових котлів у ФАПі та школі на більш сучасні та економні, саме болюче питання ремонт доріг.
Звіт сільського голови взято до відома, роботу виконкому визнано задовільною.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!