brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Загальні збори громадян у с. Стара Басань

Загальні збори громадян у с. Стара Басань

  • Опубліковано в Новини

16 березня відбулися загальні збори громадян за місцем проживання у с. Стара Басань. На зборах були присутні 110 чол.. У сході села взяли участь голова районної ради Володимир Ляховенко, заступник міського голови Сергій Циба, керуючий відділенням ТОВ «Земля і Воля» Микола Білановський, заступник виконавчого директора ТОВ «Земля і Воля» Олександр Яценко, головний економіст ТОВ «Земля і Воля» Олександр Орлов, заступник начальника Бобровицького відділення поліції Тарас Балабайко, дільничний інспектор поліції Євгеній Коновал, Олег Роговий директор районного центру соціальних служб для сім’ї,дітей та молоді.
Жителі села заслухали звіт в.о. старости Старобасанського старостинського округу Лідії Єреп про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території у 2017 році та основні завдання на 2018 рік. Вона подякувала жителям за підтримку та співпрацю.
Тарас Балабайко розповів про криміногенну ситуацію, як у районі так і на підвідомчій території.
Олександр Яценко довів інформацію оформлення паїв по спадщині.
Головний економіст ТОВ «Земля і Воля» Олександр Орлов проінформував про виплату орендної плати за паї.
Циба Сергій Миколайович заступник міського голови розповів про плани на 2018 рік.
Директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Роговий проінформував про прийомні сім’ї та співпрацю.
Учасники заходу обговорили основні питання життєдіяльності територіальної громади. Серед проблем, порушених жителями с. Стара Басань це чистка доріг від снігу, криміногенна ситуація, випилювання дерев без дозволу, також жителів хвилювали питання реформ у медицині та освіті.
Звіт сільського голови щодо виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території взято до відома, роботу виконкому визнано задовільною.

Інші матеріали в цій категорії: « Щодо дистанційного навчання Прямий зв'язок »
DMC Firewall is a Joomla Security extension!