brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/ЗАВЕРШИЛИСЯ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

ЗАВЕРШИЛИСЯ ВІДБІРНІ ЗМАГАННЯ VI ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ СПАРТАКІАДИ «СИЛА ДУХУ» В ЧЕРНІГІВСЬКІЙ ОБЛАСТІ

  • Опубліковано в Новини

14 червня 2018 року в місті Чернігів завершилися відбірні змагання серед потерпілих на виробництві, які проводяться в рамках Всеукраїнської спартакіади «Сила духу». Цей захід – яскравий приклад того, що жити повноцінним життям, наповненим подіями, новими звершеннями і перемогами, гідний кожен.
Метою спартакіади є підтримка потерпілих на виробництві у подоланні особистих фізичних меж, реабілітації засобами фізичної культури і спорту для подальшої адаптації в суспільство, допомога у психологічній, фізичній та соціальній реабілітації, а також залучення органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості до вирішення їх проблем.
Козелецьке відділення у змаганнях представляли потерпілі від нещасних випадків на виробництві, жителі Козелецького та Бобровицького районів Г. Жежела, В. Фрідріх, Ю. Пугач та В. Гончар. У трьох видах спорту, а саме: дартс, армспорт та шахи, в яких брали участь наші представники, за результатами змагань із шахів Володимир Гончар посів друге почесне місце, за що отримав від управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області грамоту та медаль відповідного ґатунку.
Ці змагання проходили в області вже вшосте, і кожного разу, беручи участь у них, люди з інвалідністю доводять своє бажання бути потрібними суспільству, вести активний спосіб життя та в будь-яких скрутних життєвих ситуаціях не втрачати надії та сили духу. Дякуємо їм за це та побажаємо: «Так тримати! Нових звершень!»

Микола Гарбуз, начальник Козелецького відділення управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України в Чернігівській області

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd