brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Матеріали відфільтровано за датою: Понеділок, 12 лютого 2018

Матеріали відфільтровано за датою: Понеділок, 12 лютого 2018

Відбулося засідання Президії районної ради

12 лютого 2018 року відбулося засідання Президії Бобровицької районної ради. Проводив засідання голова районної ради Володимир Ляховенко. На засіданні Президії районної ради було узгоджено дату проведення п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання та погоджено питання, які плануються винести на розгляд сесії.

  • Опубліковано в Новини

Декларування 2018

З першого січня 2018 року розпочався новий етап подання електронних декларацій, який триватиме до 31 березня включно.
Для своєчасного подання щорічної декларації не затягуйте з її підготовкою до останніх днів, оскільки всі пам’ятаємо які негаразди з роботою Реєстру біли в минулому році.
Якомога раніше з’ясуйте чи дійсний ваш електронно-цифровий підпис. В разі необхідності, отримайте новий ключ і далі слід використовувати виключно його. Змінюємо ключ: при вході до Реєстру обираємо файл з новим ключем та вводимо пароль до нього, обираємо позначку «Я загубив/змінив свій приватний ключ». У новому вікні відкриється стрічка, де треба вказати свою електронну пошту, на яку буде надісланий лист з посиланням по якому необхідно перейти.
Після цього, повторно обираємо новий приватний ключ та вводимо пароль до нього та тиснемо кнопку «Змінити ЕЦП». Якщо ви зробили все правильно, на вашу електронну пошту прийде лист з повідомленням про розгляд заявки. Зміна ЕЦП відбувається протягом 1 доби в робочий час. Про успішну зміну ключа на вашу пошту повинен надійти відповідний лист. Якщо такий лист не надійшов, через добу спробуйте зайти до Реєстру з новим ключем.
Наступним кроком буде перевірка чинності вашої електронної скриньки. Якщо у вас змінилася електронна поштова адреса, за допомогою ЕЦП авторизуйтесь в Реєстрі, у вкладці «Мій профіль» оберіть кнопку «Змінити контактні дані» і у полі «Новий E-mail» зазначаємо нову електронну адресу та натискаємо кнопку «Змінити E-mail».
На нову поштову скриньку надійде лист з посиланням, куди треба перейти. Повторно здійснюєте вхід у Ваш персональний кабінет та перевіряєте вкладку «Мій профіль». У полі «E-mail» повинна бути зазначена вже змінена електронна поштова скринька.
Хочу нагадати, що особи, які подавали декларацію в 2017 році, але протягом минулого року звільнилися чи припинили таку діяльність і станом на 01 січня 2018 року не перебували на посадах, зайняття яких передбачає подання декларації до 01 квітня 2018 року мають подати декларацію за підсумками минулого року. Такий документ подається за 2017 рік з позначкою «Після звільнення».
Слід пам’ятати, що декларанти, які одноразово отримали дохід чи придбали рухоме або нерухоме майно вартість якого перевищує 50 прожиткових мінімумів, встановлених для працездатних осіб станом на 01 січня поточного року, в десятиденний термін мають подати повідомлення про суттєві зміни в майновому стані. В 2018 році прожитковий мінімум станом на 01 січня встановлений в розмірі 1762 грн., отже при отриманні суми чи придбанні майна на суму більш ніж 88100 грн., навіть якщо це заробітна плата, потрібно подавати повідомлення про суттєві зміни в матеріальному стані.
При виникненні питань щодо заповнення декларацій, звертайтеся до Бобровицького бюро правової допомоги за адресою м. Бобровиця, вул. 30 років Перемоги, 13 та за телефонами: 2-14-41, 2-13-10 з понеділка по п’ятницю з 09-00 до 18-00.

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
Our website is protected by DMC Firewall!