brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Матеріали відфільтровано за датою: Субота, 03 березня 2018

Матеріали відфільтровано за датою: Субота, 03 березня 2018

Загальні збори громадян у с.Горбачі.

02 березня 2018 року відбулися загальні збори громадян за місцем проживання у с.Горбачі. На зборах були присутні Андрій Ткаченко заступник голови районної ради, Сергій Циба заступник міського голови, Михайло Шумейко директор ПП «Агропрогрес», депутат районної ради, Андрій Шумейко депутат міської ради та 80 жителів села.
В.о. старости Горбачівського старостинського округу Любов Вальченко прозвітувала про роботу за 2017 рік і намітили основні напрямки діяльності сільської ради на 2018 рік.
Збори прийняли рішення звіт в.о. старости взяти до відома, роботу виконкому сільської ради визнати задовільною.
Учасники заходу обговорили основні питання життєдіяльності територіальної громади, були порушені такі питання : благоустрій населеного пункту, ремонт дороги Кобижча - Горбачі, освітлення вулиць та інші.
Андрій Ткаченко привітав усіх присутніх жінок з наступаючим Міжнародним святом 8 Березня і побажав здоров’я, достатку і миру.
Аматори сільського будинку культури порадували жителів села святковим концертом.

Організаційний відділ

  • Опубліковано в Новини

Відкриття неврологічного відділення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»

1 березня 2018 року в урочистій обстановці було відкрито після капітального ремонту неврологічне відділення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».
У заході взяли участь голова районної ради Володимир Ляховенко, голова районної державної адміністрації Василь Кучерина та керівництво і працівники лікарні.
Ремонтні роботи фінансувалися з місцевого бюджету та благодійного фонду «Імпульс», усього витрачено біля 900 тис. гривень. У відділенні проведено внутрішні оздоблювальні роботи, замінено сантехніку, вікна.
Перед присутніми виступив голова райдержадміністрації Василь Кучерина. Він подякував усім, хто взяв участь у проведенні ремонту та зазначив, що відділення відповідає вимогам сьогодення, персонал має належні умови праці, що дає змогу покращити якість обслуговування пацієнтів.

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd