brr name

gerb ukr

1 млн людей отримали допомогу від Фонду у І кварталі 2019 року

Упродовж І кварталу 2019 року Фонд соціального страхування України профінансував надання допомоги по тимчасовій непрацездатності, допомоги по вагітності та пологах і допомоги на поховання для близько 1 млн застрахованих осіб.
За загальнообов'язковим державним соціальним страхуванням у зв'язку з тимчасовою втратою працездатності надаються такі види матеріального забезпечення:
1. Допомога по тимчасовій непрацездатності (включаючи догляд за хворою дитиною). Надається застрахованій особі у формі матеріального забезпечення, яке повністю або частково (у залежності від тривалості страхового стажу) компенсує втрату заробітної плати (доходу), у разі настання в неї одного з таких страхових випадків:
- тимчасової непрацездатності внаслідок захворювання або травми, не пов'язаної з нещасним випадком на виробництві;
- необхідності догляду за хворою дитиною (докладніше у роз’ясненні);
- необхідності догляду за хворим членом сім'ї;
- догляду за дитиною віком до трьох років або дитиною з інвалідністю віком до 18 років у разі хвороби матері або іншої особи, яка доглядає за цією дитиною;
- карантину, накладеного органами санітарно-епідеміологічної служби;
- тимчасового переведення застрахованої особи відповідно до медичного висновку на легшу, нижчеоплачувану роботу;
- протезування з поміщенням у стаціонар протезно-ортопедичного підприємства;
- перебування на лікуванні в реабілітаційному відділенні санаторно-курортного закладу після перенесених захворювань і травм (курс реабілітаційного лікування в разі визначеної медичної потреби фінансується у повному обсязі за рахунок коштів Фонду соціального страхування України).
2. Допомога по вагітності та пологах. Надається застрахованій особі у розмірі 100% середньої заробітної плати (доходу) і не залежить від страхового стажу.
3. Допомога на поховання (крім поховання пенсіонерів і безробітних осіб).

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

  • Опубліковано в Новини

День Перемоги над нацизмом 2019

9 травня вся Україна відзначає День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Це свято всіх людей, що пройшли крізь війну: не лише воїнів, що завоювали мир, а й їхніх матерів, дружин, дітей, в’язнів концтаборів, жертв депортацій, тих, хто переніс тяготи окупації та працював в тилу. Одне слово, усіх тих, хто не з чуток знає, якого болю, страждання і горя завдає війна.
Цього дня в м.Бобровиця, на пагорбі Слави відбувся мітинг, присвячений 74-ій річниці Перемоги у Другій світовій війні.
З вітальним словом до всіх присутніх звернулась міський голова Тетяна Ковчежнюк.
Голова районної ради ветеранів Ольга Поддубна наголосила: « Все менше і менше залишається поруч з нами тих, хто боронив рідну землю на фронтах війни. Відходять у вічність солдати Великої Перемоги, забираючи з собою спогади про ті страшні часи. Страхітлива Велика Вітчизняна війна чорним крилом біди торкнулася кожної української родини. А тому, свято Перемоги було і залишається всенародним. В районі нині проживає 29 ветеранів війни. Це ті герої, які мужньо перенесли нечувані страждання, які власною кров’ю вибороли можливість для наступних поколінь жити, народжувати і виховувати дітей».
До всіх присутніх з вітальними словами звернувся військовий комісар Олег Олешко.
З музичними композиціями виступили аматори сцени районного будинку культури, учасники вокального ансамблю школи мистецтв та танцювального колективу «Ярославна».
Пам'ять про полеглих воїнів у роки Другої Світової війни було вшановано хвилиною мовчання. Присутні жителі та гості міста поклали квіти до Обеліска Слави та пам’ятників загиблих у роки війни.
По завершенню мітингу в районному будинку культури відбувся великий святковий концерт, присвячений 74-ій річниці Великої Перемоги.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

День пам’яті та примирення в 2019 році

8 травня в Україні вшановується День пам’яті та примирення присвячений пам’яті жертв Другої світової війни 1939-1945 років. Ця дата приурочена до річниці капітуляції нацистської Німеччини.
Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги борцям проти нацизму…»
Цього дня жителі Бобровиччини відзначили День пам’яті та примирення. Ведуча заходу відмітила, що в цей день важливо нагадати про непересічну роль українців у Перемозі у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам'ять про загиблих воїнів, жертв війни, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці буремні роки.
Присутні поклали квіти до Обеліска Слави та пам’ятних знаків

  • Опубліковано в Новини

Шановні ветерани , жителі району!

Сердечно вітаю Вас з Днем пам’яті та примирення і Днем Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Пам'ять про Другу світову війну непідвладна часу. Народ України один із тих, хто втратив неймовірно велику кількість своїх синів і доньок в цій трагедії світового масштабу. Не шкодуючи ані душі, ані тіла українці мужньо виборювали свободу від нацистських загарбників. Ці закарбовані в історії події пробуджують в кожному з нас почуття гордості за подвиг нашого народу.
Ми пишаємось славою тих, хто приніс довгоочікуваний мир світу та Україні та схиляємо голови перед пам’яттю полеглих у Другій світовій війні.
У ці святкові дні хочеться побажати, в першу чергу, миру, адже ніщо не коштує дорожче за гіркі сльози матерів і солдатських вдів, зламані долі людей.
Прийміть найтепліші побажання міцного здоров’я, затишку та благополуччя, бадьорості духу.
Нехай на нашій благословенній землі завжди панує мир і злагода, спокій та добро!
Вічна пам'ять загиблим, низький уклін живим ветеранам! Ми завжди будемо пам’ятати ваш подвиг.
Зі святом Великої Перемоги!

З повагою
Голова Бобровицької районної ради Володимир Ляховенко

  • Опубліковано в Новини

Шановні ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС!

Минуло 33 роки від дня однієї з найбільших катастроф України – аварії на Чорнобильській АЕС, аварії, до якої ніхто не був готовий. Аварія на ЧАЕС спричинила національну трагедію, наслідки якої ми відчуваємо і досі. Вона опалила долі мільйонів громадян, породила велику кількість проблем, що з плином часу змінюються, але не зникають.
Із глибоким сумом схиляємось перед світлою пам’яттю героїв, що пожертвували собою, відважно кинулись приборкувати ядерну стихію, захищаючи українську землю та увесь світ від смертельної небезпеки.
Бажаю усім мирного неба, доброго здоров’я, сімейного затишку, оптимізму і благополуччя, щастя та усіх благ.
Хай завжди поруч з Вами буде людська подяка за Ваші добрі справи.
Слава героям-чорнобильцям!

З повагою
Голова районної ради Володимир Ляховенко

  • Опубліковано в Новини

БЕЗПЕЧНЕ ТА ЗДОРОВЕ МАЙБУТНЄ ПРАЦІ

ЗВЕРНЕННЯ
Організаційного комітету з підготовки та проведення у 2019 році заходів з нагоди Дня охорони праці в Україні
до органів державної влади, органів місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ та організацій

Щороку 28 квітня відповідно до Указу Президента України від 18.08.2006 № 685/2006 у нашій країні відзначають День охорони праці.
Цьогоріч Україна долучилася до ініціативи Міжнародної організації праці провести заходи до Всесвітнього дня безпеки та гігієни праці під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці».
Напередодні свого столітнього ювілею, який відзначають у 2019 році, і під впливом дискусій про майбутнє сфери праці МОП підбиває підсумки багаторічної діяльності, спрямованої на гармонійний розвиток усіх напрямів цієї сфери, будує плани на майбутнє в контексті глобальних трансформацій щодо таких аспектів, як технології, демографія, організація праці та клімат.

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Разом з міжнародною спільнотою Україна визнає, що здорові та безпечні умови праці - це стратегічне завдання, яке стоїть перед державою і бізнесом.
З огляду на зобов'язання, взяті нашою країною відповідно до Угоди про асоціацію між Україною, з однієї сторони, та Європейським Союзом, Європейським співтовариством з атомної енергії і їхніми державами-членами, з іншої сторони, ратифікованої Законом України від 16 вересня 2014 р.
№ 1678-VІІ, уряд своїм розпорядженням від 12 грудня 2018 р. № 989-р схвалив Концепцію реформування системи управління охороною праці в Україні (далі - Концепція) і затвердив План заходів щодо її реалізації (далі - План заходів).
Концепція є основою для запровадження національної системи управління безпекою та гігієною праці, сформованої на принципах запобігання виробничим ризикам та заохочення до створення безпечних і здорових умов праці.
Реалізація Концепції має забезпечити імплементацію в національне законодавство норм Директиви Ради № 89/391/ЄЕС від 12 червня 1989 р. про впровадження заходів для заохочення вдосконалень у сфері безпеки та охорони здоров'я працівників під час роботи відповідно до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС.

Упровадження ризикоорієнтованого підходу створить можливості для ратифікації Україною Конвенції № 187 про основи, що сприяють безпеці та гігієні праці, підписаної 15 червня 2006 р., головними принципами якої є:
• визначення виробничих небезпек та оцінка ризиків;
• усунення виробничих ризиків чи небезпек у місцях їх виникнення;
• розвиток національної культури профілактики у сфері безпеки та гігієни праці, яка передбачає інформацію, консультації та підготовку.
Сформована в Україні ризикоорієнтована система управління безпекою та гігієною праці, що ґрунтується на відповідальності роботодавців за забезпечення безпеки і здоров'я працівників у всіх аспектах, пов'язаних з роботою, на зобов'язанні роботодавців постійно пристосовуватися до мінливих обставин, вживати необхідних заходів для створення умов, безпечних для життя і здоров'я працівників, забезпечить ефективну реалізацію прав працівників на безпечні та здорові умови праці.
Закріплення в національній правовій базі нових принципів управління ризиками створить підґрунтя для побудови ефективної системи комплексного управління безпекою та гігієною праці, розвитку і зміцнення трудового потенціалу нашої країни.
Надзвичайно важливим для досягнення оптимальних результатів у цьому питанні є вивчення, поширення та впровадження найкращого міжнародного досвіду з оцінки і управління виробничими ризиками не тільки на державному, а й на галузевому та регіональному рівнях.
У процесі реалізації окреслених завдань найефективнішими заходами будуть інформаційно- роз'яснювальні кампанії, зокрема семінари, круглі столи, конференції тощо. Адже поєднання теоретичних і практичних підходів до вивчення методик оцінки ризиків матиме найбільш дієвий ефект щодо їх успішного впровадження.
Вектор реформування сфери безпеки та гігієни праці, який визначив уряд і впроваджують Міністерство соціальної політики та Держпраці, передбачає докорінні зміни в підходах до управління охороною праці, що, своєю чергою, можуть спричинити низку труднощів. А втім, тільки в такий спосіб можливо побудувати прогресивну національну систему управління безпекою та гігієною праці.
Важливо підготуватися до майбутніх змін, правильно спрогнозувати результати реформування та забезпечити впровадження нових принципів управління.
Сучасна система заохочення до поліпшення безпеки та охорони здоров'я працівників на роботі має враховувати світові тенденції зайнятості населення, розвитку цифрових технологій (автоматизація, робототехніка, інформаційна комп'ютеризація), демографічні показники, економічну глобалізацію, кліматичні зміни та інші чинники, що впливають на стан безпеки та гігієни праці за наявних або нових виробничих ризиків.
Важко спрогнозувати, які технології існуватимуть у майбутньому, як вони будуть інтегровані в робочі процеси і який вплив - позитивний чи негативний - матимуть на безпеку праці. Тому наша діяльність, що передбачає інноваційні підходи, має бути орієнтована на людину, пріоритетність навчання і постійного розвитку протягом усього життя.
Закріплення практик щодо постійного навчання з безпеки та гігієни праці може допомогти працівникам і роботодавцям мінімізувати наявні та потенційні виробничі ризики і тим самим поліпшити результати роботи у сфері охорони праці.
Серйозним викликом для України стало питання трудової міграції, зокрема, професійно підготовленої молоді. Отже, потрібно забезпечити належні умови праці, щоб зупинити відтік трудових ресурсів із країни, зберегти кваліфікований і високоефективний трудовий потенціал. Це сприятиме економічному зростанню та повній зайнятості населення.
Заходи, присвячені Дню охорони праці в Україні, що пройде під гаслом «Безпечне та здорове майбутнє праці», мають тривати протягом 2019 року й охопити якомога більшу частину працюючих громадян і всі без винятку сфери економічної діяльності.
Тільки спільними зусиллями можливо виконати завдання, передбачені програмами реформ, і забезпечити конституційне право громадян на гідні умови праці.

Закликаємо всіх долучитися до проведення заходів з нагоди
Дня охорони праці та забезпечити широку інформаційну кампанію.

  • Опубліковано в Новини

Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради трактора МТЗ-80 №13866 ЯО та причіпа до трактора.

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( дев’ятнадцята сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


28 березня 2019 року м. Бобровиця № 13-19

Про надання згоди та безоплатну передачу
в комунальну власність Бобровицької
міської ради трактора МТЗ-80 №13866 ЯО
та причіпа до трактора.

Розглянувши лист Бобровицького територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) «Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району», клопотання Бобровицької міської ради «Про клопотання щодо передачі в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (трактора МТЗ-80 та причіпа до трактора), враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, відповідно до Положення про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (із змінами, внесеними рішенням дванадцятої сесії районної ради шостого скликання від 28.03.2013року), керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила :
1. Надати дозвіл та безоплатно передати в комунальну власність Бобровицької міської ради майна права спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району трактор МТЗ-80 державний номер 13866 ЯО та причіп до трактора (майно закріплене на праві оперативного управління за територіальним центром соціального обслуговування).
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити передачу зазначеного майна згідно чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В. ЛЯХОВЕНКО

Про надання дозволу КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» на списання автомобіля УАЗ 3962 АХШД, державний № СВ 3082 АС

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

28 березня 2019 року м. Бобровиця № 18-19

Про надання дозволу КЛПЗ «Бобровицька
центральна районна лікарня»
на списання автомобіля УАЗ 3962 АХШД,
державний № СВ 3082 АС
Розглянувши клопотання комунального лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня» від 20.03.2018 № 180, відповідно до частини сьомої статті 75, частини десятої статті 78 Господарського кодексу України, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частиною п'ятою статті 60 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Порядком списання об'єктів державної власності, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 08.11.2007 року №1314 (зі змінами та доповненнями) районна рада вирішила:
1. Надати дозвіл комунальному лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня» на списання транспортного засобу, який належать до спільної комунальної власності територіальних громад міста та сіл району, а саме автомобіля «СПЕЦІАЛЬНИЙ МАЛОЛІТРАЖНИЙ – В» марки УАЗ модель 3962 АХШД, реєстраційний номер СВ 30-82 АС, шасі (кузов, рама) №37410050216301, 37410050464496, сірого кольору, у зв’язку з непридатністю його до подальшого використання.
2. Комунальному лікувально-профілактичному закладу «Бобровицька центральна районна лікарня»:
2.1. Використати придатні деталі, вузли, агрегати розібраного та демонтованого автомобіля для ремонту інших транспортних засобів;
2.2. Непридатні деталі та матеріали в установленому законодавством порядку реалізувати на металобрухт;
2.3. Списання провести згідно з вимогами чинного законодавства.
3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

Про затвердження Програми соціального захисту жителів району на 2019-2020 роки

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

28 березня 2019 року м.Бобровиця №16-19

Про затвердження Програми
соціального захисту жителів району
на 2019-2020 роки

З метою забезпечення виконання завдань основних напрямків соціальної політики в частині соціального захисту населення, керуючись пунктом 16 частини 1, частиною 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Затвердити Програму соціального захисту жителів району на 2019-2020 роки (додається).
2. Затвердити Порядок використання коштів по Програмі соціального захисту жителів району на 2019 -2020 роки (додається).
3. Районній державній адміністрації забезпечити виконання заходів Програми та при уточненні районного бюджету на відповідний рік передбачити видатки для їх реалізації.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, з гуманітарних питань та соціального захисту населення.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

Про реорганізацію шляхом перетворення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» в Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області

gerb ukr

УКРАЇНА

БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА РАДА
(дев’ятнадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

28 березня 2019 року м. Бобровиця № 17-19

Про реорганізацію шляхом перетворення
КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня»
в Комунальне некомерційне підприємство
«Бобровицька центральна районна лікарня»
Бобровицької районної ради Чернігівської області

Відповідно до статей 59, 63, 78 Господарського кодексу України, статей 104-107 Цивільного кодексу України, Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань», Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я», розпорядження Кабінету Міністрів України від 30.11.2016 № 1013-Р «Про схвалення Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я», з метою підвищення рівня медичного обслуговування населення, якості обстежень, діагностики та лікування різних захворювань мешканців Бобровицького району, впровадження нових підходів щодо організації закладів охорони здоров’я та їх фінансового забезпечення, розглянувши подання Бобровицької районної державної адміністрації, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Реорганізувати комунальну організацію КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» (код ЄДРПОУ02006171) шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області до 30 листопада 2019 року.
2. Встановити, що Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради є правонаступником всіх прав та обов’язків КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня».
3. Визнати Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради таким, що у подальшому не підлягає приватизації.
4. Визначити, що строк пред’явлення вимог кредиторами до КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» складає 2 (два) місяці з дня оприлюднення повідомлення про рішення «Про реорганізацію шляхом перетворення КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» в Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради.
5. Бобровицькій районній державній адміністрації:
5.1. Забезпечити проведення заходів, пов’язаних з реорганізацією комунальної організації КЛПЗ «Бобровицька центральна районна лікарня» шляхом перетворення в Комунальне некомерційне підприємство «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради Чернігівської області відповідно до вимог чинного законодавства.
5.2. Надати на затвердження Статут Комунального некомерційного підприємства «Бобровицька центральна районна лікарня» Бобровицької районної ради, розроблений цим закладом у порядку визначеному законодавством.
5.3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району; з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd