brr name

gerb ukr

Головна/Бюджет/Матеріали відфільтровано за датою: Вівторок, 19 березня 2019

Матеріали відфільтровано за датою: Вівторок, 19 березня 2019

Аліменти повинні стягуватись з уже виплачених боржнику сум лікарняних

Страхові кошти, у тому числі допомога по тимчасовій втраті працездатності, зараховані Фондом соціального страхування України на окремий рахунок роботодавця для здійснення фінансування застрахованій особі, не можуть бути спрямовані на виплату аліментів. Водночас, з суми допомоги по тимчасовій непрацездатності, виплаченій боржнику, стягнення аліментів повинно здійснюватись.
Фонд соціального страхування України здійснює надання матеріального забезпечення шляхом зарахування коштів на окремий поточний рахунок страхувальника (роботодавця) для подальшого здійснення ним виплат безпосередньо застрахованим особам.
Страхові кошти, зараховані на окремий поточний рахунок у банку, або на окремий рахунок в органі, що здійснює казначейське обслуговування бюджетних коштів, можуть бути використані страхувальником виключно на надання матеріального забезпечення та соціальних послуг застрахованим особам. Страхові кошти, зараховані на окремий рахунок, не можуть бути спрямовані на задоволення вимог кредиторів, на стягнення на підставі виконавчих та інших документів, за якими здійснюється стягнення відповідно до закону.
Отже, безпосередньо з окремого рахунку страхувальника стягнення аліментів з сум матеріального забезпечення не передбачено чинним законодавством про загальнообов’язкове державне соціальне страхування.
Водночас, до обов’язків підприємств, установ, організацій належить здійснення відрахувань із заробітної плати боржника і перерахування коштів на відповідний рахунок органу державної виконавчої служби.
Також на допомогу з державного соціального страхування, що виплачується в разі тимчасової непрацездатності та в інших випадках, стягнення здійснюється виключно за рішеннями про стягнення аліментів.
Тож з коштів матеріального забезпечення, що були виплачені боржнику, стягнення аліментів має здійснюватися.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

  • Опубліковано в Новини

Проведено загальні збори громадян

с.Стара Басань
15 березня 2019 в с. Стара Басань було проведено загальні збори громадян.
У заході взяли участь 90 жителів населеного пункту. На зборах були присутні Лариса Петько - заступник міського голови, Сергій Руденко – землевпорядник міської ради, Юрій Ковбаско – депутат міської ради.
В.о.старости Старобасанського старостинського округу Лідія Єреп проінформувала про роботу старостинського округу за 2018 рік.
Було заслухано звіт депутата міської ради Юрія Ковбаска.
Основні проблемні питання, підняті під час спілкування:
- обрізка аварійних дерев;
- освітлення вулиць села;
- поновлення нумерації будинків.

с.Соколівка

15 березня відбулись загальні збори громадян в с. Соколівка. У зборах взяли участь Володимир Ляховенко – голова районної ради, Олександр Клємьонов – завідуючий земельним відділом Українського Аграрного Холдингу.
На зборах присутні 38 представників територіальної громади.
Із звітом про роботу сільської ради в 2018 році виступив сільський голова Анатолій Павленко.
Було розглянуто питання благоустрою населених пунктів, протипожежного стану та правопорядку та інші.
Піднімались питання:
- випилювання дерев у заповідній зоні на території села Соколівка;
- заміна електричних опор.
На частину запитань жителів населених пунктів відповіді було надано під час проведення заходу.

Організаційний відділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

До уваги депутатів районної ради!

Відповідно до розпорядження голови районної ради від 14 березня 2019 року №8 «Про скликання дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання» дев’ятнадцята сесія районної ради відбудеться 28 березня 2019 року об 11-00 годині в залі засідань адмінбудинку за адресою: м. Бобровиця, вул. Незалежності, 46.
На сесію виносяться такі питання:
1. Звіт голови районної державної адміністрації.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 28.12.2017 №16-13 «Про районний бюджет на 2018 рік».
3. Про звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік.
4. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 №31-18 «Про районний бюджет на 2019 рік».
5. Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2018 рік.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 11.12.2018 №8-18 «Про затвердження Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2019 рік».
7. Про хід виконання районної Програми з національно-патріотичного виховання на 2017-2020 роки за підсумками 2018 року.
8. Про виконання комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2018 рік.
9. Про хід виконання Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають в сільській місцевості Бобровицького району Чернігівської області на 2016-2020 роки за підсумками 2018 року.
10. Про хід виконання цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2016-2020 роки за підсумками 2018 року.
11. Про затвердження переліків об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
12. Про безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради бюджетної установи (Комунальна установа «Інклюзивно-ресурсний центр Бобровицької районної ради Чернігівської області»).
13. Про передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (трактор МТЗ-80 та причіп до трактора).
14. Про підсумки роботи із зверненнями громадян в районній раді за 2018 рік.
15. Про хід виконання рішень районної ради.
16. Інші.
28 березня о 10-00 годині відбудуться засідання постійних комісій районної ради.

Запрошуємо депутатів районної ради взяти участь у роботі постійних комісій та засіданні дев’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання.

Організаційний відділ районної ради

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is a Joomla Security extension!