brr name

gerb ukr

Символіка Бобровицького району

Герб

Нижня частина герба - червоного кольору з двома перехрещеними шаблями ( золоті шаблі зі срібними рукоятками ).
У ХVІ ст. Бобровиця згадується як містечко Остерського староства Київського воєводства. Приблизно з 1654 року було сотенним містечком Київського полку. На печатці з документа 1767 р., як герб зображено дві перехрещені шаблі. Знак підкреслює функцію укріпленого містечка.
Верхня частина - зеленого кольору і заходить кутом у нижню частину. У верхній частині зображення золотого бобра зі срібною гілкою в лапах.
Нижня і верхня частини відділені білою полосою. Герб по периметру також має біле обрамлення.

ПРАПОР

Прапор являє собою прямокутне полотнище зі співвідношенням сторін 2 : 3, в якому дві горизонтальні смуги однакової ширини. Верхня смуга блакитного кольору, нижня смуга – зеленого. Смуги розділені символічним зображенням ріки – смугою білого кольору, завширшки 0,16 від ширини прапора. Біла смуга обрамлює червоний хрест, який розташований посередині прапора. В центрі хреста розміщений щит з зображенням герба району.
Зелений колір на прапорі району символізує достаток і є частиною прапора області, блакитний – волю і незалежність, червоний – героїчне минуле нашого народу, білий – річку Бистрицю ( колишня назва « Бобровиця» ).
Козацький хрест – героїчне минуле нашого народу.

Остання змінаПонеділок, 06 червня 2016 23:35
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd