brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Відбулась 22 сесія районної ради 7 скликання

Відбулась 22 сесія районної ради 7 скликання

  • Опубліковано в Новини

24 жовтня 2019 року відбулось засідання двадцять другої сесії Бобровицької районної ради сьомого скликання. Сесію відкрив та вів голова районної ради Володимир Ляховенко.
Участь у сесії взяли голова районної державної адміністрації Василь Кучерина, міський голова – Тетяна Ковчежнюк, керівники установ і організацій, начальники управлінь та відділів райдержадміністрації, представники засобів масової інформації.
Із 34 депутатів на сесії були присутні – 22.
До порядку денного сесії було включено 31 питання.
Зокрема, про хід виконання Програми економічного та соціального розвитку району на 2019 рік, про хід виконання галузевих Програм.
Депутати заслухали начальника фінансового відділу райдержадміністрації Анатолія Велігорського по питаннях «Про звіт про виконання районного бюджету за січень-вересень 2019 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018 року №31-18 «Про районний бюджет на 2019 рік».
З інформацією по питанню «Про хід виконання Програми використання земель Бобровицького району на 2011-2020 роки» виступила начальник районного відділу Держгеокадастру Людмила Глова.
По питанню «Про хід виконання районної Програми боротьби з онкологічними захворюваннями на 2017-2021 роки» інформувала районний онколог Людмила Семиног.
На сесії було затверджено список присяжних Бобровицького районного суду Чернігівської області.
Розглянуто ряд питань з комунальної власності району.
На сесії було призначено директора Бобровицької районної друкарні.
Затверджено Програми діяльності трудового архіву Бобровицького району, діяльності районної організації Товариства Червоного Хреста України та районної ради ветеранів України на 2020 рік.
По всіх питаннях були прийняті відповідні рішення.

Організаційний відділ районної ради

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/1020-vidbulas-22-sesiia-raionnoi-rady-7-sklykannia#sigProId66a57815f3
DMC Firewall is a Joomla Security extension!