brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

  • Опубліковано в Новини

15 лютого 1989 року, остання колона радянських військ була виведена з Афганістану.
Таким чином закінчилась більш ніж дев’ятирічна військова інтервенція Радянського Союзу в сусідню державу, в якій і сьогодні ще тривають збройні заворушення.
Захищаючи революцію у «братській» країні, 1979 року в Афганістан були направлені понад 150 тисяч українців. Більше трьох тисяч з них загинули під час цієї війни, сім тисяч повернулись в Україну інвалідами, близько двох тисяч вважаються полоненими та без вісті зниклими. Уже на рідній землі, від ран, хвороб і самогубств померли більше чотирьох тисяч українських «афганців».
Ця війна зламала життя багатьом молодим хлопцям. Незважаючи ні на що, вони чесно виконували свій громадянський обов’язок, залишалися вірними присязі до кінця, проявили велику мужність і відвагу.
В цей день ми поділяємо весь біль втрати з тими, хто втратив на цій війні своїх близьких та рідних і віддаємо шану всім учасникам тих подій.
Схиляємо голови перед світлою пам’яттю загиблих.
Всім, хто пройшов через горнила жорстоких воєн, хочеться побажати міцного здоров’я, сили духу, родинного щастя та благополуччя, мирного неба.
15 лютого 2020 року біля пам’ятного знака воїнам-афганцям відбувся мітинг-реквієм за участю представників виконавчої влади, місцевого самоврядування та громадськості. Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання загиблих воїнів – інтернаціоналістів, згадали всіх поіменно та поклали живі квіти до пам’ятного знака та було проведено поминальну літургію за загиблими та померлими учасниками вій ни а Афганістані.

Організаційний відділ
районної ради

DMC Firewall is a Joomla Security extension!