brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Шановні жителі Бобровиччини!

Шановні жителі Бобровиччини!

  • Опубліковано в Новини

З нагоди великих національних свят нашої державності – Дня Прапора України та Дня незалежності України – прийміть сердечні вітання та щирі побажання.
Народ України святкує 29-у річницю, відколи здійснилася споконвічна мрія наших предків – бути господарями на своїй найбагатшій, прекрасній і чарівній українській землі.
Ще за часів Київської Русі українці прагнули вільно жити, сповідувати свої традиції та звичаї.
Безумовно, роки незалежності стали випробуванням для всіх – випробуванням на зрілість, на терпіння, на толерантність, нарешті – на здоровий глузд. І не може бути сумніву в тому, що працелюбний український народ в змозі поліпшити життя у власній державі. Тій державі, що вистраждана поколіннями українців, за яку віддано стільки життів і крові наших предків.
Від щирого серця зичу здоров’я, щастя, добра, достатку, щедрої долі, сили і наснаги . Нехай мрія про краще життя окриляє на нові звершення, на нові добрі справи в ім’я України та її майбутніх поколінь.
Нехай не міліє джерело нашої віри, надії і любові до рідної землі, додається енергії, снаги і впевненості у власних силах і переконаннях.
Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі.
Зі святом, з Днем незалежності України!

З повагою
Голова Бобровицької районної ради Володимир Ляховенко

DMC Firewall is a Joomla Security extension!