brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Шановні воїни, учасники АТО, ветерани війни і військової служби! Шановні жителі Бобровиччин6и!

Шановні воїни, учасники АТО, ветерани війни і військової служби! Шановні жителі Бобровиччин6и!

  • Опубліковано в Новини

Прийміть щирі і сердечні вітання із сузір’ям свят, які ми відзначаємо 14 жовтня – Днем захисника України, Днем українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці!
Цього дня ми вшановуємо оборонців рідної землі, всіх, хто причетний до священного обов’язку, почесної і водночас важливої місії служіння своїй Вітчизні, хто захищав та захищає її кордони від загарбників.
Це свято увібрало в себе багаті і славні традиції, які уособлюють мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами.
Нині, коли на східних теренах України ведеться боротьба за незалежність і суверенітет держави, маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій та славних справ наших предків.
Нехай свято Покрови Пресвятої Богородиці й надалі духовно об’єднує нас, живить дух воїнів-захисників, додає сил у нелегких випробуваннях!
Бажаю усім мирного неба, щастя, радості, добра та наснаги у всіх починаннях на користь Батьківщини.
Низький уклін ветеранам Великої Вітчизняної війни, учасникам сьогоднішніх військових дій! Вічна слава подвигу полеглих Героїв Небесної Сотні та АТО.
Мирної України усім нам, злагоди та щасливого майбутнього! Хай міцніє і процвітає наша держава, бо ми-непереможні!
Нехай усіх єднає незгасиме світло віри, любові та надії!
Нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм Покровом!
Зі святом!

З повагою
Голова Бобровицької
районної ради Володимир Ляховенко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd