brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Шановні жителі Бобровиччини, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни!

Шановні жителі Бобровиччини, воїни-визволителі, ветерани Другої світової війни!

  • Опубліковано в Новини

Від щирого серця вітаю вас з Днем визволення України від фашистських загарбників!
В цей день, 28 жовтня, ми низько вклоняємось і висловлюємо слова глибокої вдячності всім ветеранам, учасникам Другої світової війни, партизанам і підпільникам. Уславлюємо тих, хто в тилу самовідданою працею наближав розгром ворога та складаємо глибоку шану солдатським вдовам, дітям війни, які допомагали піднімати Україну з руїн, згадуємо всіх тих, чиє життя забрала війна.
Минають роки, змінюються покоління, але пам’ять про ті буремні роки, коли здригалась рідна земля, горіли села, гинули тисячі мирних жителів назавжди залишиться в наших серцях. Українці ніколи не забудуть про цю сторінку історії, про неймовірно страшну ціну, яку заплатив наш народ за право бути вільним. Ми завжди будемо пишатись подвигом борців за свободу Батьківщини!
Шановні ветерани! Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь. Міцного Вам здоров’я, довгих років життя, любові та уваги рідних.
Бажаю всім жителям району добра і здоров’я, миру і злагоди, плідної праці та вагомих здобутків задля процвітання рідного краю, зміцнення і розбудови незалежності Української держави!
З днем Визволення України, шановні земляки!

З повагою,
Голова Бобровицької районної ради Володимир Ляховенко

DMC Firewall is a Joomla Security extension!