brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/День Гідності та Свободи

День Гідності та Свободи

  • Опубліковано в Новини

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Цей день встановлено з метою утвердження в Україні ідеалів свободи і демократії, збереження та донесення до сучасного і майбутнього поколінь об’єктивної інформації про доленосні події початку ХХІ століття, а також віддання належної шани патріотизму й мужності громадян, які в листопаді 2013 року - лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів нашої держави та її європейського вибору.
Саме 21 листопада 2013 року розпочались перші протестні акції української громадськості у відповідь на рішення тодішньої влади щодо припинення курсу на євроінтеграцію та скасування процесу підготовки до підписання Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом. Для українського суспільства стало очевидним, що країна стрімко рухається до цілковитого авторитаризму з його зневагою до засадничих прав людини, тотальною корупцією, свавіллям правоохоронних органів, репресіями і терором. Саме це і змусило людей вийти на вулиці міст України.
Події розгортались стрімко і драматично – від мирних зібрань до масових мітингів. Але найтрагічнішим було те, що цього разу відстоювання власної гідності та свободи вартувало українцям 106 убитих та понад 2000 поранених. І це була ціна лише трьох місяців Євромайдану.
21 листопада 2020 року в м.Бобровиця відбулось покладання квітів до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та учасникам АТО за участю представників виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять за загиблими героями, які віддали життя за свободу та європейський вибір своєї країни.
Слава Україні!
Вічна пам'ять героям, що полягли в боротьбі за Україну!
Герої не вмирають!

Оргвідділ Бобровицької районної ради

Our website is protected by DMC Firewall!