brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/П’ята сесія сьомого скликання Бобровицької районної ради

П’ята сесія сьомого скликання Бобровицької районної ради

  • Опубліковано в Новини

7 липня 2016 року відбулася п’ята сесія районної ради сьомого скликання, в роботі якої взяли участь заступник голови обласної ради Арсен Дідур, депутати обласної ради Сергій Чубовський, Василь Нестерук, Олександр Фенюк, голова райдержадміністрації Василь Кучерина, керівник Ніжинської місцевої прокуратури Ігор Лабадін, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, сільські, міський голови, керівники установ, організацій та представники ЗМІ.
Пленарне засідання відкрила і вела голова районної ради Тетяна Ковчежнюк.
Депутати одноголосно затвердили звіт про виконання районного бюджету за І квартал 2016 року, внесли зміни до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року «Про районний бюджет на 2016 рік».
Також було затверджено районну Програму «Молодь Бобровиччини на 2016 – 2020 роки».
По питанню «Про результати діяльності Ніжинської місцевої прокуратури на території Бобровицького району.» звітував керівник Ніжинської місцевої прокуратури Ігор Лабадін.
Питання «Про реорганізацію Браницької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області в Браницьку загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області» детально було обговорено депутами і прийнято рішення не проводити реорганізацію школи.
Про розпорядження та використання земель сільськогосподарського призначення державної власності в Бобровицькому районі» інформував в.о.начальника відділу Держгеокадастру в Бобровицькому районі Петро Осипенко. В обговоренні цього питання взяли участь голова постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району Валентина Чернякова, депутати обласної ради Сергій Чубовський, Василь Нестерук, Ярославський сільський голова Галина Юхно та міський голова Володимир Якушко.Після обговорення було прийнято рішення про відправлення даного питання на доопрацювання, висловлено недовіру в.о.начальника відділу Держгеокадастру у Бобровицькому районі Петру Осипенку та про звернення до Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру, Головного управління Держгеокадастру у Чернігівській області з приводу не призначення на посаду начальника відділу Держгеокадастру у Бобровицькому районі Осипенка Петра Олексійовича.
Депутати запропонували зробити перерву у роботі сесії та решту питань розглянути на другому засіданні п’ятої сесії сьомого скликання.

IMG 0145

IMG 0163

DMC Firewall is a Joomla Security extension!