brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Актуальні питання життєдіяльності було розглянуто на семінарі

Актуальні питання життєдіяльності було розглянуто на семінарі

  • Опубліковано в Новини

21 липня 2015 року відбувся семінар – нарада з міським та сільськими головами місцевих рад, який провели заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та голова районної державної адміністрації Василь Кучерина.
Було розглянуто ряд питань. Зокрема:
Про виконання місцевих бюджетів за 6 місяців 2016 року інформував Анатолій Велігорський начальник районного фінансового управління райдержадміністрації
Оксана Бутакова начальник Бобровицького районного відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції в Чернігівській області проінформувала про реєстрацію народження безпосередньо у закладі охорони здоров’я , про реєстрацію смерті та народження осіб, які народилися або померли в зоні проведення антитерористичної операції або на тимчасово окупованій території та щодо електронного запису на прийом до відділів ДРАЦС.
Про призначення та відновлення соціальних виплат внутрішньо -переміщеним особам та про оформлення субсидій розповіла начальник управління соціального захисту Ганна Томко.
Роман Дуб в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бобровицькому районі довів до відома інформацію про епізіотичну ситуація по африканській чумі.
Директор районного центру соціальних служб для молоді Олег Роговий зупинився на розгляді питання про проведення соціальної роботи на підвідомчій території через реалізацію соціальних програм у І півріччі 2016 року та перспективи і шляхи організації надання соціальних послуг в об’єднаних територіальних громадах.
Андрій Ткаченко підвів підсумки семінару – наради.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!