brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Виїзний день - приймальня у Новій Басані

Виїзний день - приймальня у Новій Басані

  • Опубліковано в Новини

3 серпня 2016 року заступник голови районної ради Андрій Ткаченко та голова районної державної адміністрації Василь Кучерина за участі начальника управління соціального захисту Ганни Томко, начальника пенсійного фонду у Бобровицькому районі Володимира Сокирка та в.о. начальника управління Держпродспоживслужби в Бобровицькому районі Романа Дуба провели виїзний день-приймальню районної ради та районної державної адміністрації в с.Нова Басань.


На зустріч прийшли 30 осіб. Порушені питання стосувалися відновлення автобусного сполучення по маршруту Нова Басань –Чернігів, про отримання земельних ділянок під забудову учасниками антитерористичної операції та заміну вікон у терапевтичному відділенні № 2.


Колективні звернення були по питанню низького рівня напруги в електромережі на окремих вулицях.


По даних питаннях відповіді надані під час спілкування та по окремих дано доручення керівникам відповідних служб району.


Після особистого прийому громадян проведено традиційну зустріч керівництва з активом села, у ході якої порушено проблемні питання підвідомчої території, визначено шляхи їх вирішення.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/223-vyiznyi-den-pryimalnia-u-novii-basani#sigProIdc32f9e4fab
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd