brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району

Відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району

  • Опубліковано в Новини

26 серпня відбулася серпнева конференція педагогічних працівників району. Участь у заході взяли заступник голови районної ради Андрій Ткаченко, голова райдержадміністрації Василь Кучерина, начальник районного відділу освіти РДА Станіслав Лоленко та педагогічні колективи навчальних закладів району.
З доповіддю виступив начальник районного відділу освіти РДА Станіслав Лоленко Він зазначив, що упродовж звітного періоду діяльність відділу освіти була спрямована на здійснення державної політики в галузі освіти, збереження кількісних і якісних параметрів мережі дошкільних, загальноосвітніх і позашкільного навчальних закладів, створення належних умов їх функціонування й розвитку, удосконалення змісту навчально-виховного процесу, впровадження нових освітніх технологій, розвиток здібностей дітей і підлітків та підвищення престижу професії вчителя.
По завершенні конференції Станіслав Лоленко подякував педагогічним працівникам за гарну підготовку навчальних закладів до нового навчального року та побажав усім витримки та наснаги, нових творчих звершень та мудрості у розв’язанні усіх проблем роботи закладів освіти.
За творчу педагогічну діяльність та підвищення ефективності навчально-виховного процесу кращим педагогам району були вручені грамоти Бобровицької районної державної адміністрації та відділу освіти.
Також цього року ряд педагогічних працівників в районі поповнився молодими спеціалістами,

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/235-vidbulasia-serpneva-konferentsiia-pedahohichnykh-pratsivnykiv-raionu#sigProId2e04a5aaa5
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd