brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Загальні збори громадян в с.Озеряни

Загальні збори громадян в с.Озеряни

  • Опубліковано в Новини

23 березня відбулися загальні збори громадян за місцем проживання у с. Озеряни. На зборах були присутні 78 осіб. У сході села взяли участь в.о. голови районної державної адміністрації Володимир Ляховенко, виконуючий директор ТОВ «Земля і Воля» Валентина Чернякова, дільничний інспектор поліції Григорій Хмарський, депутат районної ради Галина Моцак, керуючий відділенням ТОВ «Земля і Воля» в с.Озеряни Леонід Лухта, Олег Пінчук начальник районного відділу управління державної служби надзвичайних ситуацій, Володимир Бандилко заступник директора відокремленого підрозділу Бобровицького РЕМу.

Жителі села заслухали звіт сільського голови Сергія Гавриленка про виконання Програми соціально-економічного розвитку підвідомчої території у 2015 році та основні завдання на 2016 рік.

У своєму звіті Григорій Хмарський розповів про криміногенну ситуацію та дотримання правопорядку на підвідомчій території .

Учасники заходу озвучили ряд проблем, які потрібно вирішити - це вуличне освітлення у вечірні години, нестабільна напруга в електромережі, питання благоустрою підвідомчої території.

За підсумками розгляду питань порядку денного прийнято відповідні рішення.

Начальник оргвідділу районної ради В.С.Даруга

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd