brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

Урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства

  • Опубліковано в Новини

17 листопада у районному будинку культури проведено урочисті заходи з нагоди Дня працівників сільського господарства за участю голови районної ради Тетяни Ковчежнюк, голови районної державної адміністрації Василя Кучерини, , заступника міського голови Сергія Циби, керівників та представників сільгосподарських підприємств, ветеранів аграрної галузі району.
Кращих аграріїв району з нагоди професійного свята було відзначено Почесними грамотами обласної державної адміністрації, районної ради та райдержадміністрації, міської ради та управління агропромислового розвитку .
Святкову програму підготували аматори районного будинку культури, вони подарували прекрасний настрій усім присутнім на святі.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/604-urochysti-zakhody-z-nahody-dnia-pratsivnykiv-silskoho-hospodarstva#sigProId97849b52fc
Our website is protected by DMC Firewall!