brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає…

Проходять роки після аварії на Чорнобильській АЕС, але біль не вщухає…

  • Опубліковано в Новини

14 грудня з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС керівники району, громадськість, ветерани-учасники ліквідації наслідків аварії, вдови загиблих та померлих ліквідаторів поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Перед присутніми виступили голова Бобровицької міської ради Тетяна Ковчежнюк, голова Бобровицької районної організації Українського національного фонду допомоги інвалідам Чорнобиля Петро Омеляшко.
Хвилинною мовчання було вшановано загиблих та померлих героїв-рятівників.
Панахиду за померлими чорнобильцями відправив благочинний Бобровицького округу УПЦКП отець Тарас.
За сумлінне виконання громадянського обов’язку, активну громадську діяльність, патріотичне виховання молоді ліквідаторам наслідків аварії на Чорнобильській АЕС від влади були вручені Почесні грамоти.
Після мітингу в районній центральній бібліотеці проведено зустріч заступника голови районної державної адміністрації Тетяни Ляшенко з ліквідаторами Чорнобильської катастрофи, у ході якої обговорено проблемні питання, намічено шляхи їх вирішення.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/639-prokhodiat-roky-pislia-avarii-na-chornobylskii-aes-ale-bil-ne-vshchukhaie#sigProId4b385534ea
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd