brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Відбулося засідання 16 сесії районної ради 7 скликання

Відбулося засідання 16 сесії районної ради 7 скликання

  • Опубліковано в Новини

7 червня 2018 року відбулось засідання 16 сесії районної ради.
На сесії розглянуто питання виконання районного бюджету 2017 року та внесено зміни до рішення про районний бюджет на 2018 рік. Депутати заслухали інформації про виконання районних Програм та прийняли рішення про передачу бюджетних установ та їх майна із комунальної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради та Новобасанської сільської ради. На сесії затвердили районну комплексну Програму з реалізації міграційної політики Бобровицького районного сектору Управління Державної міграційної служби України в Чернігівській області на 2018 рік та Програму продуктивної зайнятості нас зелення Бобровицького району на 2018-2020 роки. Також депутати затвердили Статути установ культури в новій редакції.
Всього було розглянуто на сесії 27 питань.

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/751-vidbulosia-zasidannia-16-sesii-raionnoi-rady-7-sklykannia#sigProIdf6f594f23f
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd