brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція інформує

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція інформує

  • Опубліковано в Новини

Податківці привітали школярів
3 вересня у всіх навчальних закладах міста Ніжина пролунав перший дзвоник. Це особливий день для всіх школярів, особливо для наймолодших – першокласників.
Голова первинної профспілкової організації Ніжинської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області Всеукраїнської професійної спілки працівників органів державної фіскальної служби Тетяна Антоненко привітала школярів – дітей працівників податкової інспекції, з днем знань і стартом навчання та побажала їм здоров'я, наснаги та успіхів у навчанні.
Колектив Ніжинської ОДПІ на чолі з заступником начальника Оксаною Уткіною запросив учнів першокласників – вихованців Ніжинського Центру соціально-психологічної реабілітації дітей Служби у справах дітей, щоб привітати «першачків» з початком навчального року та побажати аби він був успішним, цікавим і пізнавальним, а школярі завжди досягали омріяної мети, підкорювали нові вершини знань та зустрічали на життєвому шляху добрих і надійних друзів.
Першокласники розповідали вірші, даруючи всім гарний настрій, а потім отримали подарунки з необхідними для школи канцтоварами.
Ніжинська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області вітає дітей та вчителів зі святом та бажає міцного здоров'я, плідної праці в навчальному році та мирного неба!

Засідання «круглого столу» з громадськими організаціями
Ніжинська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області провела зустріч з громадськими організаціями м. Ніжина, стосовно впровадження електронного чеку (e-Receipt).
Нагадаємо, що з 19.06.2018 р. набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 13.06.2018 р. № 472, якою затверджено Порядок реалізації експериментального проекту щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій.
На засідання «круглого столу» були запрошені керівники Ніжинської міської громадської організації «Підприємець» Зайко Л.О., громадської організації «Спілка підприємців Ніжина НКР» Артеменко Л.М., громадської організації «Об’єднана незалежна неприбуткова спілка підприємців «Ніжинський оберіг» Охонько О.Б., комунального підприємства «Фонд підтримки підприємництва» Разон В.М.
В ході зустрічі начальник Ніжинської ОДПІ Геннадій Тараненко звернув увагу представників бізнес спільноти на переваги використання інноваційної системи реєстрації та обліку РРО – e-Receipt, яка була розроблена ДФС України, що може бути встановлена та підтримуватися будь-яким пристроєм (персональним комп’ютером, планшетом, смартфоном), а також яка матиме можливість інтегруватися з іншими системами ДФС та бухгалтерськими програмами. Система працюватиме цілодобово та здатна зберігати значний масив інформації для забезпечення потреб її користувачів. Електронний чек буде реєструватися в системі ДФС і буде доступним для перегляду в Електронному кабінеті платника як платників, так і для покупців.
Учасники засідання обговорювали можливості участі підприємців у пілотному проекті щодо реєстрації та експлуатації новітніх моделей програмних та/або програмно-технічних комплексів, призначених для реєстрації розрахункових операцій, можливі проблемні ситуації та питання, що можуть виникнути в ході його реалізації.
Ознайомитись з Порядком реалізації експериментального проекту платники податків можуть на офіційному сайті ДФС України за посиланням: http://sfs.gov.ua/zakonodavstvo/podatkove-zakonodavstvo/postanovi-kabinetu-ministr/72935.html

Модернізовано пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу
Інформаційно-довідковий департамент ДФС інформує про внесення змін у пошукову систему Загальнодоступного інформаційно-довідкового ресурсу (ЗІР), зокрема, розділів «Запитання-відповіді з Бази знань», «Нормативні та інформаційні документи» та підрозділу «Письмові звернення» розділу «Єдиний реєстр ІПК, Електронний кабінет, письмові звернення».
Відтепер, скориставшись новою функціональною кнопкою «Нове у розділі», користувачі ЗІР мають можливість в один клік здійснити вибірку та ознайомитись із запитаннями-відповідями, документами, відповідями на письмові звернення або всіма одночасно (в залежності від обраного джерела пошуку), внесеними в ЗІР протягом останніх семи календарних днів. Крім того, у разі необхідності ознайомлення з інформацією за відповідним тематичним напрямом, критерії можуть бути додатково деталізовані по обраному податку (збору, платежу, внеску), напряму пошуку, типу платника, ключовим словам тощо.
Одночасно звертаємо увагу, що для додаткової деталізації пошуку необхідної інформації, пошукову систему ЗІР доповнено критерієм, який дозволяє розподіляти інформацію за типами платників (юридичні, фізичні, самозайняті особи або всі типи платників).
Нагадаємо, що скористатись ЗІР можна через офіційний веб-портал ДФС (вкладка «Загальнодоступний інформаційно-довідковий ресурс») або безпосередньо через пошукову систему в Інтернет мережі, зазначивши назву ресурсу.
Докладніше про користування ЗІР можна дізнатися у розділі «Про ресурс».

Про проведення Національного податкового форуму

Ніжинська ОДПІ повідомляє, що 20 вересня 2018 року у м. Києві відбудеться галузевий семінар для платників податків м. м. Києва, Київської, Вінницької, Житомирської, Кіровоградської, Черкаської і Чернігівської областей та Офісу великих платників податків на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ». Вартість участі у семінарі становить 1500 грн., для передплатників журналу «Вісник. Офіційно про податки» - 1000 грн.
Програма семінару:
Національний податковий форум
на тему: «Трансфертне ціноутворення. Прибуток. ПДВ»
Дата проведення: 20 вересня 2018 р.
Місце проведення: м. Київ.
Початок семінару: 09:30 (початок реєстрації з 08:30)

№ Питання Лектори
Трансфертне ціноутворення
1. Повідомлення про укладання форвардних та ф'ючерсних контрактів
Інформування платників про здійснені контрольовані операції з біржовими товарами щодо обраного методу
Зміни у процедурі попереднього узгодження ціноутворення
Типові помилки при складанні звітності Виправлення помилок попередньої податкової звітності про контрольовані операції
Самостійне коригування ціни контрольованих операцій і сум податкових зобов'язань Ірина Сиволап, начальник відділу взаємодії з питань трансфертного ціноутворення Управління адміністрування податків і зборів та контрольної роботи Департаменту податків і зборів з юридичних осіб ДФС України
2. Податковий контроль за ТЦУ: практика проведення перевірок
Як здійснюється відбір платників податків для перевірок
Процедура призначення та проведення перевірок
Підсумки проведення перевірок: донарахування та оскарження
Податкові спори щодо неповного подання/неподання звітності
Судова практика Микола Мішин,
начальник відділу перевірок трансфертного ціноутворення Департаменту аудиту ДФС України
Податок на прибуток підприємств
3. Різниці, на які коригується фінрезультат
Борги безнадійні та сумнівні
Оподаткування процентів за борговими
зобов'язаннями
Операції з основними засобами
Благодійництво, фіндопомога, штрафні
санкції, збитки минулих періодів
Коригування фінансового результату до
оподаткування в контрольованих операціях та інших операціях з придбання товарів (послуг) у нерезидентів
Оподаткування виплат нерезидентам Особливості оподаткування при зміні системи оподаткування
Виправлення помилок попередніх звітних періодів: коли без штрафних санкцій
Олексій Задорожний,
начальник Управління вдосконалення методології податку на прибуток підприємств Департаменту методологічної нормотворчої роботи ДФС України
Податок на додану вартість
4. Терміни реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування Період формування податкового кредиту Складання розрахунків коригування Відображення коригувань та виправлень в податковій звітності
Алла Кононова, начальник відділу розгляду звернень з ПДВ Управління вдосконалення непрямого оподаткування Департаменту методологічної та нормотворчої роботи ДФС України

Our website is protected by DMC Firewall!