brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/День пам’яті жертв голодомору

День пам’яті жертв голодомору

  • Опубліковано в Новини

День пам’яті жертв голодомору – щорічний національний пам’ятний день в Україні, який відзначається в четверту суботу листопада.
Цього року відзначається 85-та річниця Голодомору. В цей період в результаті штучного голоду загинуло більше 7 мільйонів українців. Це одна з найбільших катастроф в історії людства. Через насильницьке вилучення продовольства, блокаду сіл та цілих районів, заборону виїзду за межі охопленої голодом України, згортання сільської торгівлі, репресії щодо незгодних, тоталітарна система створила для українців життєві умови на їхнє фізичне знищення. Така політика режиму – злочин проти людяності.
23 листопада на пагорбі Слави біля пам’ятного знаку жертвам голодомору відбувся мітинг-реквієм та панахида за померлими. В заході взяли участь представники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, громадськості. Присутні вшанували пам'ять про загиблих під час голодомору 1932-1933 років хвилиною мовчання та поклали квіти до постаменту.
Страшний то був час, скільки горя зазнав наш народ.
Цього дня ми згадуємо усіх, хто помер під час голодомору – своїх близьких і рідних, знайомих і незнайомих.
Пам’ятаймо про це! Тому, кожен має запалити свічку в пам'ять про невинно загиблих наших земляків.

Голова районної ради Володимир Ляховенко

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/861-den-pamiati-zhertv-holodomoru#sigProIdde849b1d35
Our website is protected by DMC Firewall!