brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Відбулось ІІ засідання 18 сесії районної ради

Відбулось ІІ засідання 18 сесії районної ради

  • Опубліковано в Новини

20 грудня 2018 року відбулось ІІ засідання 18 сесії районної ради 7 скликання. ІІ засідання вів голова районної ради Володимир Ляховенко.
На розгляд ІІ засідання 18 сесії було винесено 15 питань.
Депутати затвердили Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік та районний бюджет на 2019 рік. Серед питань були питання затвердження галузевих програм, плану роботи районної ради на 2019 рік, Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації, Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради, внесення змін до Положення про Почесну грамоту районної ради, затвердження технічної документації з визначення грошової оцінки земельної ділянки.
Також заслухано питання про діяльність Бобровицького відділу Ніжинської місцевої прокуратури, з яким виступив заступник керівника Ніжинської місцевої прокуратури Віталій Мельниченко.
По всіх питаннях прийнято відповідні рішення.

Організаційний відділ районної ради

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/876-vidbulos-ii-zasidannia-18-sesii-raionnoi-rady#sigProIdd952fb5270
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd