brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Депутати Бобровиччини достойно представили район на ІХ – й обласній Спартакіаді серед народних обранців Чернігівської області

Депутати Бобровиччини достойно представили район на ІХ – й обласній Спартакіаді серед народних обранців Чернігівської області

  • Опубліковано в Новини

21 травня 2019 року у Чернігові на базі СДЮШОР з лижного спорту відбулась ІХ – та обласна Спартакіада серед депутатів обласної, районних, міських, сільських та селищних рад.
Розпочалися старти традиційним почесним парадом 16-ти збірних команд місцевих рад Чернігівщини на чолі з майстром спорту, заслуженим тренером України, головним суддею змагань Петром Лобасом та підняттям Державного прапора України.
До учасників спортивного заходу із привітаннями звернулись перший заступник голови обласної ради Валентин Мельничук та в.о. голови облдержадміністрації Наталія Романова.
Команда Бобровицького району на чолі з головою районної ради Володимиром Ляховенком взяла участь у змаганнях з міні-футболу(зайняли ІІІ місце), волейболу (5-8місце), настільного тенісу (5 місце), шахів (І місце), шашок (9 місце).
Завершилися змагання перемогою команди Борзнянського району. Спортивну конкуренцію переможцям склали команди Ріпкинського та Бобровицького районів, які за кількістю набраних очок завоювали відповідно ІІ та ІІІ місця.
Команда Бобровиччини завоювала почесне ІІІ командне місце та достойно представила наш район на ІХ-й обласній Спартакіаді.

Оргвідділ районної ради

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/969-deputaty-bobrovychchyny-dostoino-predstavyly-raion-na-ikh-i-oblasnii-spartakiadi-sered-narodnykh-obrantsiv-chernihivskoi-oblasti#sigProIdf28f0bb774
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd