brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Відбулось засідання 21 (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

Відбулось засідання 21 (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання

  • Опубліковано в Новини

15 серпня 2019 року відбулось засідання 21 (позачергової) сесії районної ради сьомого скликання. Із 34 депутатів районної ради на сесію прибули 23 депутати.
До порядку денного сесії було внесено 11 питань.
Зокрема, було заслухано питання «Про звіт про виконання районного бюджету за І півріччя 2019 року» та «Про внесення змін до рішення районної ради від 20 грудня 2018 року №31-18 «Про районний бюджет на 2019 рік». З інформацією по даних питаннях виступив начальник фінансового управління районної державної адміністрації Анатолій Велігорський.
На сесії було розглянуто питання «Про звільнення Тодоріка Ф.О. з посади головного лікаря КЛПЗ «Бобровицька ЦРЛ» та призначено Кравця Г.В. виконуючим обов’язки головного лікаря даного закладу.
Було затверджено ряд галузевих Програм.
З інформацією «Про діяльність Ніжинської місцевої прокуратури за І півріччя 2019 року» виступив керівник Ніжинської місцевої прокуратури Павло Герасименко.
По всіх питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.

Оргвідділ районної ради

Галерея зображень

Перегляд вбудованої галереї встановлений і включений на вашому сайті. Будь ласка, виключіть його в першу чергу, для того, щоб мати можливість використовувати більш просунутий Simple Image Gallery Pro.:
https://bobr-rrada.gov.ua/nasha-diialnist/novyny/item/997-vidbulos-zasidannia-21-pozacherhovoi-sesii-raionnoi-rady-somoho-sklykannia#sigProId203a01aac0
DMC Firewall is a Joomla Security extension!