brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Матеріали відфільтровано за датою: П'ятниця, 14 вересня 2018

Матеріали відфільтровано за датою: П'ятниця, 14 вересня 2018

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»

Стартував фінал VI Всеукраїнської спартакіади серед потерпілих на виробництві «Сила духу»
12 вересня в Ужгородському спортивному комплексі «Юність» урочисто відкрито шосту Всеукраїнську спартакіаду «Сила духу». Фінальному етапу заходу традиційно передували відбірні регіональні змагання, що відбулись у всіх областях та місті Києві. Цього року у них взяли участь 2269 спортсменів-аматорів, що представляли 267 команд міст та районів. З початку заснування спартакіади показник масовості зріс в 1,5 рази.
Упродовж найближчих трьох днів нагороди у 6 видах спорту (армспорт, бомбаскет, гирьовий спорт, дартс, теніс настільний, шахи) виборюватимуть майже 300 учасників з 25 регіонів України. Переможців визначатимуть в особистій, командній по видах спорту та загальнокомандній першостях. Спортсмени, які посядуть 1–3 місця в особистій першості в кожному виді програми, будуть нагороджені також цінними подарунками.
Всеукраїнська спартакіада «Сила духу» була започаткована у 2013 році й проходить щорічно серед потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань, у тому числі осіб з інвалідністю внаслідок трудового каліцтва.
Організатором загальнонаціонального заходу виступає Фонд соціального страхування України, під опікою якого знаходиться понад 207 000 осіб, потерпілих внаслідок нещасних випадків на виробництві або професійних захворювань.
Метою спартакіади є соціальна реабілітація і створення умов для повернення осіб з інвалідністю до активного життя, залучення органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, громадськості до проблем потерпілих на виробництві.
«Якщо порівняти склад учасників минулорічних та нинішніх фіналів, то він змінився більше, ніж наполовину. Це свідчить, як мінімум, про дві важливі речі – серед потерпілих на виробництві зросла привабливість спартакіади як цікавого і корисного заходу, що, в свою чергу, зумовило посилення конкуренції за місця в збірних командах регіонів, – звернувся до присутніх в.о. директора виконавчої дирекції Фонду Сергій Нестеров. – Переконаний, що такі процеси лише додають віри і впевненості в правильності кроків щодо залучення наших співгромадян з особливими потребами до активного життя».
На адресу учасників, організаторів та гостей спартакіади надійшли вітання від Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України та Міністра соціальної політики України.
З привітаннями до учасників церемонії відкриття також звернулися: заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Ярослав Васильович Галас, перший заступник Закарпатської обласної ради Йосип Йосипович Борто, заступник Ужгородського міського голови Гомонай Василь Васильович.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України
(044) 206-14-39, 097-723-67-16
www.fssu.gov.ua

  • Опубліковано в Новини

Ніжинська об’єднана державна податкова інспекція інформує

Надходження єдиного податку до місцевих бюджетів

Ніжинська ОДПІ повідомляє, що протягом січня-серпня 2018 року до місцевих бюджетів платниками м. Ніжина, а також Ніжинського, Бобровицького, Борзнянського, Козелецького та Носівського районів було сплачено 81,2 млн. грн. єдиного податку.
Найбільшу сплату забезпечено фізичними особами – підприємцями, які за вісім місяців поточного року перерахували до місцевих бюджетів 47,6 млн. грн., що на 7,7 млн. грн. (або 19,2 відс.) більше ніж за відповідний період минулого року. Сільгоспвиробники забезпечили надходження у розмірі 27,3 млн. грн. єдиного податку, що на 7,4 млн. грн.. більше ніж за відповідний період минулого року, приріст склав 37,1 відс. З юридичних осіб забезпечено збір з початку року – 6,2 млн. грн.
Протягом серпня 2018 року до місцевих бюджетів надійшло 10,5 млн. грн. єдиного податку, в тому числі з фізичних осіб – 8,1 млн. грн. (приріст до серпня 2017 року – 2,2 млн. грн. або 36,7 відс.), з сільгоспвиробників – 1,4 млн. грн. та з юридичних осіб – майже 1 млн. грн.

Ніжинська ОДПІ щодо надання адміністративних послуг
У Центрі обслуговування платників Ніжинської ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області представники підприємницької діяльності та громадяни мають можливість отримати широкий комплекс безкоштовних адміністративних, інформаційних та консультаційних послуг, які включають як прийом звітності та вхідної кореспонденції, так і видачу необхідних довідок, податкових консультацій і приймання податкової звітності.
Протягом січня-серпня 2018 року до працівників центрів обслуговування платників Ніжинської ОДПІ звернулись для надання адміністративних послуг 21920 громадян.
Серед наданих адміністративних послуг найбільшу кількість складають послуги з видачі облікової картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника податків – 10907.
Однією з необхідних послуг для платників податків безумовно є видача відомостей з Державного реєстру фізичних осіб-платників податків про суми виплачених доходів та утриманих податків – 5938.
Важливим моментом в діяльності платників податків є отримання довідок про відсутність заборгованості з платежів до бюджету, що контролюються органами Державної фіскальної служби України. Їх з початку поточного року надано 291.
Протягом січня-серпня поточного року зареєстровано платників єдиного податку – 671, здійснено реєстрацію книг обліку доходів та книг обліку доходів і витрат платникам єдиного податку – 739, також надано витягів з реєстру платникам єдиного податку – 868.
За вісім місяців 2018 року проведено реєстрацію реєстраторів розрахункових операцій – 125, реєстрацію розрахункових книжок – 153, здійснено реєстрацію книг обліку розрахункових операцій – 1063.
Працівниками центрів обслуговування платників Ніжинської ОДПІ протягом січня-серпня 2018 року видано 318 ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 263 ліцензій на право роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Вважаємо, що така взаємна співпраця платників податків з податковою службою сприятиме встановленню клімату довіри між державою і бізнесом та дасть плідні результати для економічного зростання та розвитку України.

Надходження до бюджетів усіх рівнів з початку року

Протягом січня-серпня поточного року до зведеного бюджету Ніжинського, Носівського, Борзнянського, Бобровицького, Козелецького районів надійшло 823 млн. гривень, що на 181,7 млн. гривень більше, ніж за відповідний період 2017 року. Позитивна динаміка надходжень як до державного так і до місцевих бюджетів: до державного бюджету надійшло коштів в сумі 215,4 млн. гривень, до місцевих бюджетів надійшло 607,6 млн. гривень.
Значну питому вагу платежів до державного бюджету складають: податок на доходи фізичних осіб – 134,3 млн. грн., що більше ніж за січень-серпень 2017 року на 28,8 млн. грн. або 27,3 відсотка, військовий збір 40,3 млн. грн., що більше на 8,8 млн. грн. або 27,9 відсотка за відповідний період минулого року, та податок на прибуток 22,2 млн. грн., приріст до січня-серпня минулого року становить 4,2 млн. грн. або 23,0 відсотка.
Значну питому вагу платежів до місцевих бюджетів складають: податок на доходи фізичних осіб – 391,8 млн. грн., приріст до минулого року – 86,8 млн. грн. або 28,5 відсотка, земельний податок – 87,4 млн. грн., приріст 4,5 млн. грн. або 5,4 відсотка, та єдиний податок – 81,2 млн. грн., що більше за показники січня-серпня 2017 року на 15,1 млн. грн. або 22,8 відсотка.
По місту Ніжину та Ніжинському району до зведеного бюджету протягом восьми місяців 2018 року надійшло майже 291,2 млн. гривень, що на 32,5 млн. гривень більше, ніж за відповідний період минулого року, з них до державного бюджету надійшло коштів в сумі 70,2 млн. гривень, до місцевих бюджетів надійшло 188,5 млн. гривень.
Оподаткування земельним податком лісових земель

Ніжинська ОДПІ ГУ ДФС у Чернігівській області повідомляє, що Законом України від 10 липня 2018 року №2497-VIII «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо стимулювання утворення та діяльності сімейних фермерських господарств», який набрав чинності з 15.08.2018, внесено зміни до ст.273 Податкового кодексу України (далі ПКУ), відповідно до яких передбачається оподаткування земельним податком лісових земель.
Ставки земельного податку визначаються рішеннями місцевих рад. Згідно внесених змін Законом України від 10 липня 2018 року №2497-VIII ставки податку за один гектар лісових земель встановлюються відповідно до статей 274 та 277 ПКУ.
Зверніть увагу, що нормативна грошова оцінка земель лісогосподарського призначення по Чернігівській області не проведена, а тому при обчисленні податкового зобов’язання по земельному податку за лісові землі базою оподаткування, відповідно до наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 23.05.2017 №262, є нормативна грошова оцінка одиниці площі ріллі по області, яка становить 23873,10 грн./га.

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
Our website is protected by DMC Firewall!