brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Матеріали відфільтровано за датою: Четвер, 06 вересня 2018

Матеріали відфільтровано за датою: Четвер, 06 вересня 2018

Відбулось засідання Президії

6 вересня 2018 року відбулось засідання Президії районної ради. Засідання провів голова районної ради Володимир Ляховенко.
Члени Президії погодили дату проведення 17 сесії районної ради сьомого скликання та перелік питань, які рекомендується винести на розгляд сесії.

Оргвідділ районної ради

  • Опубліковано в Новини

Розмір виплат за лікарняними і допомоги по вагітності та пологах зріс на 34% і 28,6% відповідно

Середньоденний розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності за результатами І півріччя 2018 року зріс на 34% порівняно з тим же періодом 2017 року. Сума середньоденної виплати допомоги по вагітності та пологах зросла на 28,6%. Зазначені виплати здійснюються Фондом соціального страхування України працевлаштованим особам у разі настання страхового випадку.
Зростання розмірів матеріального забезпечення, що надається за рахунок коштів Фонду пов’язано зі зростанням мінімальної заробітної плати, а також загальним зростанням фонду оплати праці по країні.
Допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати застрахованої особи. Розмір допомоги з тимчасової втрати працездатності залежить від тривалості страхового стажу та складає 50% середньої заробітної плати (якщо стаж не перевищує 3 років), 60% (при стажі від 3 до 5 років), 70% (від 5 до 8 років) і 100% (якщо стаж – понад 8 років, або за наявності пільг відповідно до законодавства).
Нагадаємо, допомогу по тимчасовій втраті працездатності, допомогу по вагітності та пологах і на поховання за даними перших шести місяців 2018 року було профінансовано Фондом соціального страхування України для 1 млн 658 тис. осіб. Загальна сума видатків склала 5,98 млрд грн.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

  • Опубліковано в Новини

Допомога по вагітності та пологах не може бути меншою за розраховану з мінімальної заробітної плати

За рахунок коштів Фонду соціального страхування України допомога по вагітності та пологах надається у розмірі 100% середньої заробітної плати за весь період перебування у відпустці по вагітності та пологах. Якщо середній дохід застрахованої особи менший за мінімальну зарплату, встановлену на час настання страхового випадку, допомога розраховується виходячи з мінімальної заробітної плати.
«Зазначений вид матеріального забезпечення фінансується Фондом незалежно від тривалості страхового стажу і, на відміну від допомоги з тимчасової втрати працездатності, має мінімальну гарантію щодо його розміру. Наприклад, якщо застрахована особа працює за основним місцем роботи неповний робочий день та має дохід, менший за мінімальний, допомога по вагітності та пологах буде розрахована для неї виходячи із затвердженої мінімальної заробітної плати», – зазначає заступник директора департаменту страхових виплат та матеріального забезпечення виконавчої дирекції ФССУ Ганна Харченко.
Водночас, якщо упродовж 12 місяців перед настанням страхового випадку стаж застрахованої особи складає менше 6 місяців, сума допомоги розраховується виходячи з нарахованої заробітної плати (доходу), з якої сплачуються страхові внески, але не більше за розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної заробітної плати.
Також сума матеріального забезпечення у розрахунку на місяць не має перевищувати розміру максимальної величини бази нарахування єдиного внеску, з якої сплачувалися страхові внески до Фонду.
Листок непрацездатності у зв’язку із вагітністю та пологами видається з 30 тижня вагітності та складає 126 календарних днів. Жінкам, віднесених до 1–3 категорій осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, листок непрацездатності видається з 27 тижня вагітності тривалістю 180 календарних днів. У разі передчасних або багатоплідних пологів, виникнення ускладнень під час пологів або в післяпологовому періоді додатково до основного видається листок непрацездатності строком 14 календарних днів.

Прес-служба виконавчої дирекції
Фонду соціального страхування України

  • Опубліковано в Новини

Виїзна приймальня с. Ярославка

5 вересня 2018 року було проведено виїзний День-приймальню районної ради в с. Ярославка за участі голови районної ради Володимира Ляховенка, начальника управління соціального захисту населення Ганни Томко, заступника директора районного центру соціальних служб для дітей, сім’ї та молоді Яни Гуль.
На прийом до керівництва звернулось 15 осіб.
Під час прийому піднімались питання призначення субсидії, заміна опор та розчистка ліній електропостачання, пільгове перевезення студентів коледжу до районного центру, оплата за послуги газопостачання, оформлення державних актів ( помилки в документації) та документів на приватизацію земельних ділянок. Також піднімалось питання пожежної безпеки в закладах освіти ( пожежна сигналізація, заправка вогнегасників).
На частину звернень відповіді дані під час спілкування, окремі звернення направлені керівникам районних служб.
Після прийому громадян відбулась зустріч з активом села, на якій розглянуті проблемні питання та намічені шляхи їх вирішення.

Організаційний відділ районної ради

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd