brr name

gerb ukr

Головна/Наша діяльність/Новини/Матеріали відфільтровано за датою: Вівторок, 17 березня 2020

Матеріали відфільтровано за датою: Вівторок, 17 березня 2020

Розпорядження Про внесення змін до розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.03.2020 №59 «Про введення карантину та обмежувальних заходів на території району»

gerb ukr

УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 17 березня 2020 р. Бобровиця № 68

Про внесення змін до розпорядження
голови районної державної
адміністрації від 11.03.2020 №59
«Про введення карантину
та обмежувальних заходів
на території району»

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та з метою запобігання поширенню на території району коронавірусу COVID-19 з о б о в ’ я з у ю:
1. Пункт 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 11.03.2020 №59 «Про введення карантину та обмежувальних заходів на території району» викласти в наступній редакції:
«Заборонити:
1) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
2) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
3) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 року до 3 квітня 2020 року:
регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, внутрішньорайонному і внутрішньообласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;
заїзд на територію автостанції автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у внутрішньорайонному і внутрішньообласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення.».
2. Структурним підрозділам районної державної адміністрації разом з органами місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на території району вимог цього розпорядження, своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів;
3. КНП «Бобровицька центральна районна лікарня» забезпечити:
подання щодня районній державній адміністраації інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення та інформування обласної державної адміністрації;
тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
максимальну готовність та перепрофілювання медичного закладу для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
4. Бобровицькому відділенню поліції Ніжинського відділу поліції ГУНП України в Чернігівській області вжити заходів, спрямованих на виконання цього розпорядження.
5. Рекомендувати керівникам підприємств, установ, організацій району забезпечити (по можливості) організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через «Інтернет».
6. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

В.о.голови Тетяна ЛЯШЕНКО

  • Опубліковано в Новини

Карантин та обмежувальні заходи у Чернігівській області: питання – відповіді.

Рішенням Уряду введені в дію додаткові заборони та обмеження для недопущення поширенню коронавірусу в Україні. Надаємо відповіді на найбільш поширені запитання, які надходять до Чернігівської ОДА телефоном чи через соціальні мережі.

1. Яка максимальна кількість людей дозволена для проведення публічних заходів?

Із 17 березня в Україні заборонене проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб. Дозволені лише заходи, необхідні для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.

2. Які заклади та установи не працюватимуть?

Тимчасово призупинена робота кінотеатрів, театрів, музеїв, галерей, бібліотек (переводяться на онлайн режим роботи), інших культурно-розважальних закладів; дитячих центрів, клубів, майданчиків, торгово-розважальних центрів (за виключенням продуктових магазинів у них).

3. Які заклади працюватимуть?

Обов’язково працюватимуть аптечні заклади, продуктові магазини та супермаркети, АЗС, банківські установи та банкомати, відділення «Укрпошти».

4. Чи працюватимуть спортивні об’єкти?

Ні. Робота фітнес-клубів, тренажерних залів, басейнів, спортивних майданчиків та стадіонів призупинена.

5. Чи працюватимуть Центри надання адміністративних послуг?

Робота ЦНАПів обмежена. Документи прийматимуться поштою або онлайн.

6. Чи працюватимуть ринки?

Працюватимуть лише продуктові ринки. Вони постійно перевірятимуться Держпродспоживслужбою на предмет дотримання санітарно-гігієнічних норм.

7. Чи працюватимуть заклади громадського харчування?

Ресторани, готелі, бари, клуби, кафе, паби закриваються для відвідувачів. При цьому дозволяється приготування їжі на винос.

8. Чи будуть обмеження для закладів побутового обслуговування?

Так, тимчасово закриваються перукарні, салони краси тощо.

9. Як працюватимуть стоматологічні кабінети?

Робота стоматкабінетів обмежена. Проводитиметься прийом пацієнтів лише у разі надання невідкладної допомоги.

10. Чи працюватимуть абонентські відділи ЖЕКів, енерго- та теплопостачальних підприємств?

Підприємства – надавачі житлово-комунальних послуг у штатному режимі забезпечуватимуть безперебійне надання послуг населенню.

Діють обмеження на відвідування адмінбудівель та центрів обслуговування клієнтів, громадян консультуватимуть у режимі онлайн.

11. Як працюватимуть банківські установи?

Установи найбільших операторів банківської системи («Ощадбанк» та «Приватбанк») працюють у штатному режимі. Діють обмежувальні заходи щодо одночасного перебування клієнтів в операційних залах.

12. В якому режимі працюватиме «Укрпошта»?

Усі відділення (пересувні та стаціонарні) працюють у штатному режимі. Клієнти мають змогу вчасно отримати пенсійні виплати, субсидійні кошти, оплатити комунальні послуги.

У стаціонарних відділеннях діє режим «обмежувальної стрічки»: біля оператора «Укрпошти» може обслуговуватися тільки один клієнт для максимального обмеження контакту.

Тарифи підприємства змінюватися не будуть, продукти харчування, що доставлялися у сільську місцевість, продовжать надходити за попередніми тарифами.

13. Чи будуть вчасно виплачуватись пенсії та соціальні виплати і допомоги?

Усі соцвиплати під час карантину люди отримуватимуть за графіком. Майже третина одержувачів пенсій та соціальних допомог, особливо маломобільних категорій, отримує їх через «Укрпошту», у тому числі шляхом доставки безпосередньо додому.

Наразі такі виплати здійснюються відповідно до визначених графіків. Працівники «Укрпошти» працюють у звичайному режимі.

14. Чи не відбудеться змін в обслуговуванні одиноких громадян похилого віку?

Працівники територіальних центрів соціального обслуговування громадян працюватимуть у звичному режимі. При цьому вони в обов’язковому порядку пройдуть інструктаж щодо дотримання заходів особистої гігієни, а також реагування у разі виявлення підозри на захворювання підопічних.

15. Чи продовжать контролери знімати показники лічильників на дому?

Ні, такі дії контролерів тимчасово призупинені. У разі ж їх звернення не потрібно їх впускати у свої помешкання.

16. Чи є в області тести на коронавірус?

Наразі всі тести на коронавірус проводяться в Києві. Найближчим часом в Україну мають надійти додатково 10 мільйонів тестів на коронавірус, які до кінця тижня будуть розподілені по областях.

17. Чи буде область забезпечена достатньою кількістю масок?

У закладах охорони здоров’я наразі налічується близько 6 тисяч масок. Ще 220 тисяч, отриманих з державного резерву, будуть розподілені для медзакладів найближчим часом.

18. Чи забезпечений медичний персонал засобами індивідуального захисту?

Наразі у медзаклади передано 1500 костюмів індивідуального захисту. Наразі є замовлення на пошиття ще 4,5 тисячі захисних костюмів. На це виділені додаткові кошти з обласного бюджету.

19. Яка кількість ліжкомісць передбачена у лікарнях на випадок захворювань?

В області функціонують 15 інфекційних відділень на 427 ліжок та 124 бокси на 217 ліжок. У разі необхідності кількість ліжкомісць буде збільшена за рахунок інших відділень лікарень.

20.Чи всі хворі на коронавірус мають бути ізольовані в лікарнях?

До інфекційних відділень госпіталізують хворих, яким необхідно надавати спеціалізовану медичну допомогу, – тобто тих, у кого виникатимуть ускладнення. Ті, хто матимуть легку форму хвороби, зможуть проходити лікування на самоізоляції вдома.

21. Яка кількість дихальних апаратів наявна у лікарнях області?

У лікарнях області є 258 апаратів, які забезпечують штучну вентиляцію легень, у тому числі 40 для дітей. У міських лікарнях Чернігова – 20, з них 5 – для дітей. В обласній дитячій лікарні – 22, в обласній лікарні для дорослих – 36 + один транспортний. Усі інші апарати – у медичних установах по всій області. В залежності від ситуації, вони можуть бути переміщені туди, де буде більша потреба. Найближчим часом область закупить додаткові дихальні апарати.

22. Чи достатня кількість антибіотиків у медичних закладах та аптеках?

Медичні заклади області забезпечені антибіотиками на випадок ускладнень від коронавірусної інфекції. У разі епідемії антибактеріальні засоби додатково будуть закуплені за кошти резервного фонду.

Департамент інформаційної діяльності та комунікацій
з громадськістю Чернігівської облдержадміністрації

  • Опубліковано в Новини

Про введення карантину та обмежувальних заходів на території району

gerb ukr
УКРАЇНА
БОБРОВИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ
ЧЕРНІГІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 11 березня 2020 р. Бобровиця № 59

Про введення карантину
та обмежувальних заходів
на території району

Відповідно до Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11.03.2020 №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» та з метою запобігання поширення на території району коронавірусу COVID-19 з о б о в ’ я з у ю:
1. Ввести карантин в навчальних закладах району строком на три тижні (з 12.03. по 03.04.2020).
2. Ввести обмеження на проведення всіх масових заходів, у яких бере участь понад 200 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування.
3. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, підприємств, установ та організацій району разом з органами місцевого самоврядування забезпечити організацію виконання та контроль за дотриманням на підвідомчій території вимог цього розпорядження, своєчасне і повне проведення профілактичних і протиепідемічних заходів.
4. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова Василь КУЧЕРИНА

  • Опубліковано в Новини

ЗАКОН УКРАЇНИ про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

ПРОЄКТ
вноситься народними депутатами України
Радуцький М.Б.
Сюмар В.П.
Королевська Н.Ю.
Білозір Л.М.
Вельможний С.А.
Перебийніс М.В.
Дубнов А.В.
Железняк Я.І.
Дубіль В.О.

ЗАКОН УКРАЇНИ
про внесення змін до деяких законодавчих актів України,
спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)

Верховна Рада України постановляє:
I. Внести зміни до таких законодавчих актів України:
1. У Кодексі України про адміністративні правопорушення (Відомості Верховної Ради УРСР, 1984 р., додаток до № 51, ст. 1122):
1) доповнити статтею 443 такого змісту:
«Стаття 443. Порушення правил щодо карантину людей
Порушення правил щодо карантину людей, санітарно-гігієнічних, санітарно-протиепідемічних правил і норм, передбачених Законом України «Про захист населення від інфекційних хвороб», іншими актами законодавства, а також рішень органів місцевого самоврядування з питань боротьби з інфекційними захворюваннями,
- тягне за собою накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, на посадових осіб - у розмірі від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян»;
2) абзац перший частини першої статті 16414 викласти в такій редакції:
«Здійснення закупівлі товарів, робіт і послуг без застосування визначених законодавством процедур закупівель; оцінка пропозицій конкурсних торгів (кваліфікаційних пропозицій), тендерних пропозицій не за критеріями та методикою оцінки для визначення найкращої пропозиції конкурсних торгів (кваліфікаційної пропозиції), тендерної пропозиції, що міститься в документації конкурсних торгів (кваліфікаційній документації), тендерній документації; укладення з учасником, який став переможцем торгів, договору про закупівлю за цінами і обсягами, що не відповідають вимогам документації конкурсних торгів (кваліфікаційної документації), тендерної документації; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі відповідно до вимог законодавства; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»; ненадання інформації, документів та матеріалів у випадках, передбачених законом, -»
3) у частині першій статті 221 після цифри «441» доповнити цифрою «443»;
4) у статті 255:
абзац другий підпункту першого після цифри «441» доповнити цифрою «443»;
у абзаці четвертому підпункту першого слова та цифри «статті 45, 46, 462» замінити словами: «стаття 443, 45, 46, 462»;
у абзаці п’ятнадцятому підпункту першого слова та цифри «статті 421, 422, 18822» замінити словами: «статті 421, 422, 443, 18822»;
у абзаці першому підпункту другого слова та цифри «статті 962, 1031, 1032, 1033, 104» замінити словами та цифрами «статті 443, 962, 1031, 1032, 1033, 104».
2. Статтю 325 Кримінального кодексу України (Відомості Верховної Ради України, 2001 р., № 25-26, ст. 131) викласти в такій редакції:
«Стаття 325. Порушення санітарних правил і норм щодо запобігання інфекційним захворюванням та масовим отруєнням
1. Порушення правил та норм, встановлених з метою запобігання епідемічним та іншим інфекційним захворюванням, а також масовим неінфекційним захворюванням (отруєнням) і боротьби з ними, якщо такі дії спричинили або завідомо могли спричинити поширення цих захворювань, -
карається штрафом від тисячі до трьох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до трьох років, або позбавленням волі на строк до трьох років.
2. Ті самі діяння, якщо вони спричинили загибель людей чи інші тяжкі наслідки, -
караються позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років».
3. Підрозділ 2 Розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2011, № 13-14, № 15-16, № 17, ст.112) доповнити пунктом 71 такого змісту:
«71. Тимчасово, для здійснення заходів щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19) звільняються від оподаткування податком на додану вартість операції з ввезення на митну територію України лікарських засобів, медичних виробів та/або медичного обладнання, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України».
4. Розділ XXІ «Прикінцеві та перехідні положення» Митного кодексу України (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2012, № 44-45, № 46-47, № 48, ст.552) доповнити пунктом 96 такого змісту:
«96. Тимчасово, для здійснення заходів щодо запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19):
звільняються від сплати ввізного мита лікарські засоби, медичні вироби та/або медичне обладнання, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), перелік яких визначено Кабінетом Міністрів України;
митне оформлення товарів, зазначених в абзаці другому цього пункту, здійснюється першочергово;
на товари, зазначені в абзаці другому цього пункту, допускається подання попередньої або тимчасової декларації за правилами, встановленими цим Кодексом;
плата за виконання митних формальностей поза місцем розташування митних органів або поза робочим часом, установленим для них, щодо товарів, зазначених в абзаці другому цього пункту, не справляється».
5. У частині другій статті 14-1 Закону України «Про торгово-промислові палати в Україні» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1998, № 13, ст.52) після слів «введення комендантської години,» доповнити словами «карантину, встановленого Кабінетом Міністрів України,».
6. Доповнити розділ IX «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (Відомості Верховної Ради України, 2016 р., № 9, ст. 89 із наступними змінами) пунктом 21 такого змісту:
«21.Установити, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID – 19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України.
За результатами такої закупівлі в електронній системі закупівлі замовник оприлюднює звіт про укладені договори, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору відповідно до статті 10 Закону.
У разі недотримання вимог щодо публікації такого звіту винні особи притягаються до відповідальності відповідно до закону».
7. Розділ X «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про публічні закупівлі» (Відомості Верховної Ради України, 2019 р., № 45, ст. 289):
1) доповнити пунктом 31 такого змісту:
«31. Установити, що дія цього Закону не поширюється на випадки, якщо предметом закупівлі є товари, роботи чи послуги, необхідні для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID – 19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг та порядок їх закупівлі затверджуються Кабінетом Міністрів України.
За результатами такої закупівлі в електронній системі закупівлі замовник оприлюднює звіт про договір про закупівлю, укладений без використання електронної системи закупівель, договір про закупівлю та всі додатки до нього, звіт про виконання договору про закупівлю відповідно до статті 10 Закону.
У разі недотримання вимог щодо публікації такого звіту винні особи притягаються до відповідальності відповідно до закону»;
2) абзац дванадцятий підпункту першого пункту 7 викласти в такій редакції:
«Порушення порядку визначення предмета закупівлі; несвоєчасне надання або ненадання замовником роз’яснень щодо змісту тендерної документації; тендерна документація складена не у відповідності до вимог закону; розмір забезпечення тендерної пропозиції, встановлений у тендерній документації, перевищує межі, визначені законом; неоприлюднення або порушення строків оприлюднення інформації про закупівлі; неоприлюднення або порушення порядку оприлюднення інформації про закупівлі, що здійснюються відповідно до положень Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникнення і поширення коронавірусної хвороби (COVID-19)»; ненадання інформації, документів у випадках, передбачених законом; порушення строків розгляду тендерної пропозиції -»
8. Прикінцеві положення Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» від 14 листопада 2019 року № 294-IX (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2020, № 5, ст.31) доповнити частиною дванадцятою такого змісту:
«12) Установити, що розпорядники (одержувачі) бюджетних коштів (крім закордонних дипломатичних установ) у договорах про закупівлю товарів, робіт і послуг за бюджетні кошти можуть передбачати сто відсоткову попередню оплату товарів, робіт чи послуг, необхідних для виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19). Перелік таких товарів, робіт чи послуг затверджується Кабінетом Міністрів України».
9. Статтю 84 Кодексу законів про працю України (Відомості Верховної Ради УРСР, 1971 р., додаток до № 50, ст. 375) доповнити новою частиною такого змісту:
«У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», термін перебування у відпустці без збереження заробітної не включається у загальний строк, встановлений частиною другою цієї статті».
10. Статтю 26 Закону України «Про відпустки» (Відомості Верховної Ради України (ВВР), 1997, № 2, ст. 4) доповнити новою частиною такого змісту:
«У разі встановлення Кабінетом Міністрів України карантину, відповідно до Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», термін перебування у відпустці без збереження заробітної не включається у загальний строк, встановлений частиною першою цієї статті».
11. Розділ ХІІІ Прикінцеві положення Закону України «Про запобігання корупції» (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 49, ст.2056) після пункту 2 доповнити новим пунктом 21 такого змісту:
«21. Встановити, що декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, які відповідно до статті 45 цього Закону подаються за минулий рік до 1 квітня, у 2020 році суб’єкти декларування подають до 1 червня/
Суб’єкти декларування, які у період до 1 червня 2020 року не мали можливості подати декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передбачену абзацом першим частини другої статті 45 цього Закону, або повідомлення про суттєві зміни у майновому стані відповідно до статті 52 Закону у зв’язку із встановленням на території їх проживання карантинно-обмежувальних заходів, звільняються від відповідальності за несвоєчасне подання такої декларації чи повідомлення у зазначений період».

ІІ. Прикінцеві положення
1. Цей Закон набирає чинності з дня опублікування, крім пунктів 3, 4, 8 розділу І, які набирають чинності з дня опублікування і діють протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону, пункту 6, який набирає чинності з дня опублікування і діє до 18 квітня 2020 року та підпункту першого пункту 7, який вводиться в дію з 19 квітня 2020 року і діє протягом трьох місяців з дня опублікування цього Закону.
2. Установити, що на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19):
1) роботодавець може доручити працівникові, у тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, виконувати протягом певного періоду роботу, визначену трудовим договором вдома, а також надавати працівнику, у тому числі державному службовцю, службовцю органу місцевого самоврядування, за його згодою відпустку;
2) власником підприємства, установи, організації або уповноваженим органом може змінюватися режими роботи органів, закладів, підприємств, установ, організацій, зокрема, щодо прийому та обслуговування фізичних та юридичних осіб. Інформація про такі зміни повинна доводитися до відома населення з використанням веб-сайтів та інших комунікаційних засобів;
3) з дня оголошення карантину зупиняється перебіг строків звернення за отриманням адміністративних та інших послуг та строків надання цих послуг, визначених законом. Від дня припинення карантину перебіг цих строків продовжується з урахуванням часу, що минув до його зупинення;
4) забороняється проведення органами державного нагляду (контролю) планових заходів із здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності.
3. На період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19), та протягом 30 днів з дня його відміни забороняється:
прийняття рішення про скасування дії довідки про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи на підставі інформації про тривалу відсутність (понад 60 днів) особи за місцем проживання, яка дає обґрунтовані підстави вважати, що внутрішньо переміщена особа повернулася до покинутого місця постійного проживання;
зупинення публічним акціонерним товариством "Державний ощадний банк України" видаткових операцій за поточним рахунком внутрішньо переміщеної особи за відсутності проходження фізичної ідентифікації;
здійснення контролю за проведенням соціальних виплат внутрішньо переміщеним особам за місцем їх фактичного проживання/перебування;
нарахування та стягнення неустойки (штрафів, пені) за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
припинення/зупинення надання житлово-комунальних послуг громадянам України у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі;
примусове виселення із житла та примусове стягнення житла (житлових будинків, частин житлових будинків, квартир, кімнат у квартирах, кімнат, житлових секцій чи блоків у гуртожитках, інших жилих приміщень), що належить на праві приватної власності громадянам України під час примусового виконання рішень судів щодо стягнення заборгованості за житлово-комунальні послуги;
примусове виселення громадян за несвоєчасну оплату житлово-комунальних послуг із жилих приміщень у будинках державного, громадського житлового фонду та житлового фонду соціального призначення.
4. Установити, що до іноземців та осіб без громадянства, які не змогли виїхати за межі України або не змогли звернутися до територіальних органів/підрозділів Державної міграційної служби України із заявою про продовження строку перебування на території України та/або про обмін посвідки на тимчасове/постійне проживання у зв’язку із введенням карантину, не застосовується адміністративна відповідальність за порушення законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, якщо такі порушення настали в період чи внаслідок встановлення карантину. Оформлення документів, що посвідчують особу, підтверджують громадянство України чи спеціальний статус особи, у період введення карантину здійснюється за місцем звернення особи.
5. Кабінету Міністрів України забезпечити в межах чинного законодавства контроль за цінами на лікарські засоби, товари медичного призначення та соціально значущі товари.
6. Кабінету Міністрів України протягом тижня з дня набрання чинності цим Законом:
1) встановити:
додаткові доплати до заробітної плати медичним та іншим працівникам, які безпосередньо зайняті на роботах з ліквідації захворювання серед людей на коронавірусну хворобу (COVID-19), у розмірі до 200 відсотків заробітної плати на період виконання заходів, спрямованих на запобігання виникнення та поширення, локалізацію та ліквідацію спалахів, епідемій та пандемій коронавірусної хвороби (COVID-19), визначений у рішенні Кабінету Міністрів України про встановлення карантину, до завершення виконання цих заходів;
доплати до заробітної плати окремим категоріям працівників які забезпечують життєдіяльність населення;
2) встановити перелік відповідних місць розміщення іноземців та осіб без громадянства, яким надано статус біженця, додатковий захист або які перебувають у процедурі отримання цих статусів, а також іноземців та осіб без громадянства, які незаконно перебувають на території України і відносно яких винесено рішення суду про їх поміщення до пунктів тимчасового перебування іноземців, у разі якщо такі пункти знаходяться в межах території, на якій введено карантин;
3) у дводенний строк з дня набрання чинності цим Законом забезпечити прийняття нормативно-правових актів та подання на розгляд Верховної Ради України законопроектів, необхідних для врегулювання суспільних відносин, пов’язаних із встановленням карантину, у тому числі щодо:
недопущення припинення надання житлових субсидій на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);
призначення житлової субсидії на наступний період для всіх без виключення домогосподарств, які отримували житлову субсидію у попередньому періоді, без їх звернення,
розширення кола отримувачів житлових субсидій у зв'язку із встановленням карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19);
реєстрації безробітного з першого дня після подання особою, яка шукає роботу, заяви про надання статусу безробітного, та призначення допомоги по безробіттю з першого дня після реєстрації безробітного;
призупинення обов'язку виконання основного зобов’язання, виконання якого забезпечене іпотекою, та недопущення звернення стягнення на предмет іпотеки на період встановлення карантину або обмежувальних заходів, пов’язаних із поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19).4) прийняти нормативно-правові акти, що випливають із цього Закону.
7. У дводенний строк розробити та внести на розгляд Верховної Ради України комплексний законопроект щодо економічного та соціального захисту населення на час встановлення карантину, в тому числі з використанням заходів впливу адміністративного та кримінально-правового характеру.

Голова
Верховної Ради України

  • Опубліковано в Новини

Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2

ЗАТВЕРДЖЕНО
постановою Кабінету Міністрів України
від 16 березня 2020 р. № 215
ЗМІНИ,
що вносяться до постанови Кабінету Міністрів України
від 11 березня 2020 р. № 211


Назву і текст постанови викласти в такій редакції:
“Про запобігання поширенню на території України
гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої
коронавірусом SARS-CoV-2


Відповідно до статті 29 Закону України “Про захист населення від інфекційних хвороб” з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, і з урахуванням рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 10 березня 2020 р. Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Установити з 12 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. на усій території України карантин.
2. Заборонити:
1) відвідування закладів освіти її здобувачами до 3 квітня 2020 р.;
2) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб, крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади та органів місцевого самоврядування;
3) з 00 год. 01 хв. 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. роботу суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), торговельно-розважальних центрів, інших закладів розважальної діяльності, фітнес-центрів, закладів культури, торговельного і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торговельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту;
4) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р.:
регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі у міському електричному (трамвай, тролейбус) та автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху;
перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на міських автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі;
заїзд на територію автостанцій автобусів, які здійснюють перевезення пасажирів у приміському, міжміському внутрішньообласному і міжобласному сполученні, та реалізацію власниками автостанцій квитків автомобільним перевізникам, які виконують такі перевезення;
5) з 17 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. перевезення пасажирів метрополітенами мм. Києва, Харкова і Дніпра відповідно до рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 16 березня 2020 р.;
6) з 12 год. 00 хв. 18 березня 2020 р. до 3 квітня 2020 р. перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення (приміському, міському, регіональному та дальньому). Дозволяється здійснення акціонерним товариством “Українська залізниця” окремих пасажирських рейсів у внутрішньому залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури та Міністерством охорони здоров’я, а також окремих пасажирських рейсів у міжнародному залізничному сполученні, рішення щодо яких приймається в кожному окремому випадку за погодженням з Міністерством інфраструктури, Міністерством закордонних справ та Адміністрацією Державної прикордонної служби.
3. Міністерствам, іншим центральним органам виконавчої влади, обласним, Київській міській державним адміністраціям разом з органами місцевого самоврядування забезпечити:
організацію виконання та контроль за дотриманням на відповідній території вимог цієї постанови, своєчасним і повним проведенням профілактичних і протиепідемічних заходів;
подання щодня Міністерству охорони здоров’я інформації про здійснення заходів щодо запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, для її узагальнення та інформування Кабінету Міністрів України.
4. Міністерству охорони здоров’я забезпечити:
тимчасове припинення проведення планових заходів з госпіталізації та планових операцій, крім термінових та невідкладних;
максимальну готовність та перепрофілювання медичних закладів для прийому та лікування інфікованих хворих у тяжких станах.
5. Міністерству внутрішніх справ, Національній поліції вжити заходів, спрямованих на виконання цієї постанови.
6. Рекомендувати центральним і місцевим органам виконавчої влади, іншим державним органам, органам місцевого самоврядування, підприємствам, установам, організаціям забезпечити організацію позмінної роботи працівників, а за технічної можливості — також роботи в режимі реального часу через Інтернет.”.
_____________________

  • Опубліковано в Новини
Підписатися на цей канал RSS
DMC Firewall is a Joomla Security extension!