brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Проекти рішень/Про надання дозволу на проведення капітального ремонту

Про надання дозволу на проведення капітального ремонту

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(шоста сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 жовтня 2016 року м.Бобровиця № ПРОЕКТ

Про надання дозволу на
проведення капітального ремонту

Розглянувши клопотання КП ,, Ніжинське МБТІ “ про надання дозволу на проведення капітального ремонту приміщення Ніжинського МБТІ ,,Бобровицька дільниця “ в орендованій частині приміщення Бобровицької районної друкарні, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, керуючись статтями 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Надати дозвіл КП ,, Ніжиньке МБТІ “ на проведення капітального ремонту приміщення Ніжинського МБТІ ,, Бобровицька дільниця “ за рахунок власних коштів в орендованій частині приміщення Бобровицької районної друкарні, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району, за адресою: м.Бобровиця, вул. Маяковського, 2, згідно зведеного кошторисного розрахунку вартості об’єкта ремонту.
2. Погодити зведений кошторисний розрахунок вартості об’єкта ремонту приміщення Ніжинського МБТІ ,, Бобровицька дільниця “ в орендованій частині приміщення Бобровицької районної друкарні, що перебуває у спільній власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району, за адресою: м.Бобровиця, вул. Маяковського, 2 на загальну суму 163,457 тис.грн ( документація додається ).
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Our website is protected by DMC Firewall!