brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Проекти рішень/Про продовження дії контракту з головним лікарем КЗ ,, Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги “ Бобровицької районної ради Загорульком І.В.

Про продовження дії контракту з головним лікарем КЗ ,, Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги “ Бобровицької районної ради Загорульком І.В.

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( шоста сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

20 жовтня 2016 року м.Бобровиця № ПРОЕКТ

Про продовження дії контракту
з головним лікарем КЗ ,, Бобровицький
районний центр первинної
медико-санітарної допомоги “
Бобровицької районної ради
Загорульком І.В.

Розглянувши заяву головного лікаря КЗ ,, Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги “ Бобровицької районної ради Загорулька Ігоря Вікторовича від 3 жовтня 2016 року, відповідно до пункту 3.8. розділу 3 Положення про порядок призначення на посаду на умовах контракту та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад міста, сіл Бобровицього району, затвердженого рішенням районної ради від 25 вересня 2013 року, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1.Продовжити дію контракту з Загорульком Ігорем Вікторовичем, головним лікарем КЗ ,, Бобровицький районний центр первинної медико-санітарної допомоги “ Бобровицької районної ради, по 19 жовтня 2019 року включно.
2.Голові Бобровицької районної ради укласти додаткову угоду до контракту з Загорульком І.В. від 26 вересня 2013 року у порядку, передбаченому чинним законодавством України.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd