brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Проекти рішень/Про оплату праці голови районної ради

Про оплату праці голови районної ради

gerb ukr

Проект

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( десята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

15 червня 2017 року м.Бобровиця №

Про оплату праці
голови районної ради

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 "Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 р.№ 268 та визнання такими, що втратили чинність, деяких постанов Кабінету Міністрів України" та керуючись статтею 21 Закону "Про службу в органах місцевого самоврядування", пунктом 17 частини 1 статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні», в межах видатків затверджених на утримання виконавчого апарату, районна рада вирішила:

1. Встановити оплату праці голові районної ради Ковчежнюк Т.М. з 26 травня 2017 р:
1.1 Посадовий оклад визначений постановою Кабінету Міністрів України від 24 травня 2017 року № 353 ( додаток 49).
1.2 Надбавку за вислугу років, доплату за ранг здійснювати відповідно до Закону України "Про службу в органах місцевого самоврядування".
1.3 Надбавку за високі досягнення у праці або виконання особливо важливої роботи у розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг та вислугу років протягом здійснення повноважень голови районної ради.
1.4 Здійснювати преміювання в розмірі до 100 відсотків місячного фонду заробітної плати в межах коштів, передбачених на преміювання та економії коштів на оплату праці протягом здійснення повноважень голови районної ради.
2. Надавати матеріальну допомогу для вирішення соціально-побутових питань та матеріальну допомогу на оздоровлення у розмірі, що не перевищує середньомісячну заробітну плату протягом здійснення повноважень голови районної ради .
3. У разі виникнення права на підвищення надбавки за вислугу років з урахуванням доплати за ранг, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 3 травня 1994 року № 283 « Про порядок обчислення стажу державної служби», подальшу зміну розміру надбавки за вислугу років установлювати розпорядженням голови районної ради.

Голова районної ради Т. М. Ковчежнюк

Остання змінаВівторок, 20 червня 2017 10:55
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd