brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Проекти рішень/Про внесення змін до складу Президії районної ради

Про внесення змін до складу Президії районної ради

gerb ukr

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(тринадцята сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

22 грудня 2017 року м.Бобровиця № проект

Про внесення змін до складу
Президії районної ради

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 43 Закону України “ Про місцеве самоврядування в Україні ” районна рада вирішила :

1.Виключити з членів Президії районної ради Ковчежнюк Тетяну Миколаївну, як таку, що обрана головою Бобровицької міської ради.
2. Виключити з членів Президії районної ради Приходько Ганну Миколаївну, як таку, що обрана депутатом Бобровицької міської ради.
3. Обрати членом Президії районної ради Іванюка Геннадія Івановича, як такого, що обраний головою постійної комісії з питань регламенту , законності, правопорядку та запобігання корупції..
4.Обрати членом Президії районної ради Коломієць Миколу Миколайовича, як такого, що обраний керівником депутатської фракції Аграрної партії України в районній раді.
5. Внести відповідні зміни до рішення першої сесії районної ради сьомого скликання № 7 від 26 листопада 2015 року « Про утворення президії районної ради».
6. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту , законності, правопорядку та запобігання корупціі.

Голова районної ради В.В.Ляховенко

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd