brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Протоколи/Протокол 4 сесії 7 скликання

Протокол 4 сесії 7 скликання

П Р О Т О К О Л
четвертої сесії
Бобровицької районної ради
сьомого скликання

21 квітня 2016 року зал адмінбудинку
м. Бобровиця

Засідання четвертої сесії Бобровицької районної ради відкрила і вела голова районної ради Ковчежнюк Тетяна Миколаївна.

В районній раді встановлено 34 депутатських мандатів. На сесію прибуло 30 депутатів (список додається). Сесія є правомочною.

На сесію запрошувались начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники установ і організацій, представники суду, прокуратури, відділу поліції та засобів масової інформації, в кількості 40 чоловік. Прибуло на сесію 32 чоловіки (список додається).

Відповідно до Регламенту роботи районної ради, обрано лічильну групу у складі депутатів: Олешко Т.П., Кравченко В.І., Приходько Г.М.

Ведення протоколу і стенограми сесії, обліку пропозицій, запитів покладено на працівників виконавчого апарату районної ради.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про Регламент роботи районної ради”.
2. Про затвердження Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Бобровицького району Чернігівської області, на 2016-2020 роки.
3. Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобровицького району на 2016-2020 роки.
4. Про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за підсумками 2015 року.
5. Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік.
6. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”.
7. Про виконання Програми розвитку трудового архіву Бобровицького району на 2015 рік.
8. Про виконання Програми створення та використання районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків імовірних надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2011-2015 роки.
9. Про внесення змін до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2016-2018 роки.
10. Про виконання Програми стратегії розвитку агропромислового виробництва Бобровицького району на 2007-2015 роки.
11. Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2015 рік.
12. Про виконання Програми діяльності районної ради ветеранів України в Бобровицькому районі на 2015 рік.
13. Про виконання Програми діяльності районної газети “Наше життя” на 2015 рік.
14. Про виконання Програми звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей воїнів, що загинули при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, на 2015 рік.
15. Про виконання Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2015 рік.
16. Про хід виконання Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки за підсумками 2015 року.
17. Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки.
18. Про виконання районної Програми “Вчитель” на 2013-2015 роки.
19. Про виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2011-2015 роки.
20. Про виконання районної Програми “Шкільний автобус” на 2011-2015 роки.
21. Про виконання районної цільової соціальної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року.
22. Про виконання районної цільової Програми роботи з обдарованою молоддю на 2014-2015 роки.
23. Про виконання Програми енергозбереження та енергоефективності в закладах та установах освіти району на 2011-2015 роки.
24. Про внесення змін до районної Програми “Шкільний автобус” на 2016-2020 роки.
25 Про виконання районної Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки.
26. Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у районній раді за 2015 рік.
27. Про затвердження Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.
28. Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району.
29. Про хід виконання рішень районної ради.
30. Про Єдиний день депутата.
31. Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Бобровицької районної ради сьомого скликання.
32. Про направлення на навчання заступника голови районної ради Ткаченка А.Л..
33. Про затвердження граничних сум витрат на придбання активів.
34. Про затвердження штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.
35. Про членство в районній Асоціації рад.
36 Про членство в обласній Асоціації місцевих рад “Ради Чернігівщини”.
37. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,6261 га на території Свидовецької сільської ради.
38. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0406 га на території Свидовецької сільської ради.
39. Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га на території Свидовецької сільської ради.
40. Про затвердження змін до Статуту комунального закладу “Бобровицький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобровицької районної ради.
41. Про затвердження змін до комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2016 рік.
42. Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с. Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області.
43. Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с. Кобижча приміщення Кобижчанської лікарської амбулаторії.

Після затвердження порядку денного та часового регламенту роботи депутати перейшли до розгляду питань порядку денного четвертої сесії сьомого скликання.

1. СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про Регламент роботи районної ради”.

ВИСТУПИЛИ: Ткаченко А.Л. – заступник голови районної ради, який ознайомив присутніх із змінами до Регламенту роботи районної ради стосовно поіменного голосування.

1. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про Регламент роботи районної ради”” як рішення ради.
Голосували : “за” – 29;
“проти” – немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 5.

За результатами відкритого поіменного голосування рішення прийнято .
2. СЛУХАЛИ:

Про затвердження Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Бобровицького району Чернігівської області, на 2016-2020 роки.
Програма визначає комплекс заходів з підтримки сільських багатодітних сімей та підвищення їх добробуту.
Мета Програми полягає у створенні соціальних і економічних умов для належного функціонування та розвитку сільської багатодітної сім´ї, утвердження духовно і фізично здорової, матеріально і соціально благополучної родини, забезпечення виконання сім’єю основних її функцій та організація само зайнятості селян.
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок виділення коштів з обласного бюджету місцевим бюджетам для закупівлі нетелей у суб’єктів племінної справи в молочному скотарстві або у суб’єктів господарювання, які не мають такого статусу, за умови середнього надою на корову протягом двох попередніх років від 6000 кг молока, які господарюють у Чернігівській області, та передачі їх на безповоротній основі сільським багатодітним сім’ям.

2. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про затвердження Програми передачі нетелей багатодітним сім’ям, які проживають у сільській місцевості Бобровицького району Чернігівської області, на 2016-2020 роки“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” - немає ;
“утримався”- немає;
відсутні - 5 ;
не приймали участі у голосуванні –1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

3. СЛУХАЛИ :

Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобровицького району на 2016-2020 роки.

ВИСТУПИЛИ: Кравченко В.І.- завідувач сектору у справах сімї, молоді та спорту районної державної адміністрації.
Він повідомив, що метою Програми є створення належних умов для оздоровлення та повноцінного відпочинку дітей, збільшення кількості дітей, охоплених організованими формами відпочинку та оздоровлення, покращення стану матеріально-технічної бази дитячих закладів, підвищення рівня кваліфікації кадрів дитячих оздоровчих закладів, створення умов для збереження діючих та відновлення роботи непрацюючих дитячих закладів оздоровлення та відпочинку.
Фінансування Програми здійснюється за рахунок коштів районного, міського та сільських бюджетів, профспілкових коштів та інших джерел.

3. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження районної Програми оздоровлення та відпочинку дітей Бобровицького району на 2016-2020 роки“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 29;
“проти” – немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 5.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

4. СЛУХАЛИ:

Про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за підсумками 2015 року.

ВИСТУПИЛИ: Кривошеєва О.В. – начальник відділу економічного розвитку районної державної адміністрації.
Вона повідомила, що загальний обсяг промислового виробництва у 2015 році збільшився на 15,5%, вироблено промислової продукції в діючих цінах на 85,0 млн.грн., обсяг реалізованої продукції склав 90,3млн.грн.
За 12 місяців 2015 року АТ ”Бобровицький молокозавод” виробив продукції на 66,8 млн.грн, ТОВ “Адам Компані” вироблено продукції на суму 17,9 млн.грн., Бобровицька друкарня збільшила виробництво на 85,5 %, вироблено продукції на суму 282,4 тис.грн.
В агропромисловому виробництві досягнуто виконання більшості планових показників Програми. У галузі рослинництва продукції вироблено на 6,5 млн.грн., у галузі тваринництва обсяги виробництва валової продукції зменшилися на 24,7% внаслідок зменшення виробництва м’яса свиней на 36%, великої рогатої худоби на 29%. Виробництво молока зменшилось на 2%.
За обсягами виробництва зерна район займає перше місце в області.
За 2015 рік підприємствами та організаціями за рахунок усіх джерел фінансування було освоєно 281,4 млн.грн. капітальних інвестицій.
Перевезення населення району забезпечують ПрАТ “Бобровицьке АТП-17449” та 4 приватні підприємці. Транспортна мережа району складається з 21 автобусного маршруту. Підвіз учнів до місць навчання в сільській місцевості забезпечують 12 “шкільних автобусів”.
Станційно-лінійна дільниця №3 Чернігівської філії ПАТ “Укртелеком” обслуговує 25 АТС, з них 6-цифрових.
У сфері підприємництва станом на 01.01.2016 року в районі здійснювали господарську діяльність 94 підприємства малого бізнесу, зареєстровано 720 суб’єктів підприємницької діяльності , із них діючих – 689.
Мережа підприємств сфери побутового обслуговування представлена 29 об’єктами, 4- в сільській місцевості.
Станом на 01.01.2016 року в закладах освіти району навчались 2938 учнів, дошкільним вихованням охоплено 819 дітей.
В районі функціонує 168 клубних формувань, з них 9 - носить звання “Народний аматорський”, 1- “зразковий”, учасників – 1778 осіб.

4. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми економічного та соціального розвитку району за підсумками 2015 року” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає.
відсутні – 6;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

5.-6. СЛУХАЛИ :

Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік та про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”.

ВИСТУПИЛИ: Велігорський А.І. – начальник районного фінансового управління районної державної адміністрації.
Він запропонував затвердити звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік :
- по доходах у сумі 151664,9 тис.грн., у тому числі по доходах загального фонду районного бюджету – 148228,2 тис.грн, спеціального фонду районного бюджету – 3436,7 тис.грн;
- по видатках у сумі 149053,0 тис.грн, у тому числі загального фонду районного бюджету – 143334,4 тис.грн, спеціального фонду районного бюджету – 5718,6 тис.грн.;
по кредитуванню у сумі мінус 3,2 тис.грн, у тому числі по кредитуванню спеціального фонду – мінус 3,2 тис.грн.

По питанню “Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік” він проінформував, що уточнений обсяг доходів районного бюджету на 2016 рік встановлено в сумі 158525,5 тис.грн.
Обсяг доходів загального фонду визначено в сумі 156949,3 тис.грн., спеціального фонду – 1576,2 тис.грн. Розмір дохідної частини загального фонду збільшено на 701,5 тис.грн.
Уточнений загальний обсяг видатків районного бюджету встановлено в сумі 163036,2 тис.грн., в тому числі обсяг видатків загального фонду у сумі 160715,9 тис.грн та видатків спеціального фонду бюджету у сумі 2320,3 тис.грн. Видатки збільшені проти затверджених рішенням районної ради від 21 січня 2016 року в цілому по загальному та спеціальному фондах на суму 5242,2 тис.грн. Збільшення видатків по загальному фонду проведено в цілому на 4822,2 тис.грн. , збільшення видатків по спеціальному фонду проведено на суму 420,0 тис.грн., в тому числі за рахунок передачі коштів із загального фонду бюджету до спеціального фонду (бюджету розвитку) у сумі 420,0 тис.грн.

5. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про звіт про виконання районного бюджету за 2015 рік“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 28 ;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.
відсутні – 6

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

6. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

7. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми розвитку трудового архіву Бобровицького району на 2015 рік.

7. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми розвитку трудового архіву Бобровицького району на 2015 рік “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” – немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

8. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми створення та використання районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків імовірних надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2011-2015 роки.

ВИСТУПИЛИ: Ковшун О.С. – завідувач сектору з питань надзвичайних ситуацій та житлово-комунального господарства районної державної адміністрації.
Він повідомив, що на виконання заходів даної Програми було витрачено 63,443 тис.грн 95 коп. на придбання паливно-мастильних матеріалів, які використовувалися для виконання першочергових заходів щодо запобігання надзвичайних ситуацій та проведення рятувальних робіт у зимовий період під час хуртовин та заметів, обстеження стану торфовищ, лісових масивів, водних меліоративних каналів, сільськогосподарських угідь району для планування протипожежних заходів та першочергових робіт.

8. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми створення та використання районного резерву матеріально-технічних ресурсів для запобігання і ліквідації наслідків імовірних надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру на 2011-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” –26;
“проти” – немає;
“утримались” – немає;
відсутні – 8.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування

9. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2016-2018 роки.

9. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до Програми створення та накопичення резерву матеріально-технічних засобів для попередження та ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків у Бобровицькому районі на 2016-2018 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

10. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми стратегії розвитку агропромислового виробництва Бобровицького району на 2007-2015 роки.

ВИСТУПИЛИ: Мягка Н.М. - начальник управління агропромислового розвитку районної державної адміністрації.
Вона повідомила, що сільгосппідприємствами району виробляється 80,4% валової продукції, господарствами населення –19,6%.
У галузі рослинництва за 2015 рік валової продукції вироблено на 6,5 млн.грн, зростання забезпечено в основному за рахунок збільшення виробництва кукурудзи на 12,1%, жита – на 64,7%, цукрових буряків – у 2,3 раза, кормових коренеплодів – у 8,6 раза, силосу – на 20,4%, овочів – на 27,3%. Пшениці і вівса вироблено на рівні 2014 року. За обсягами виробництва зерна район займає перше місце в області.
У галузі тваринництва за 2015 рік обсяги виробництва валової продукції зменшились на 24,7% внаслідок зменшення виробництва м’яса свиней на 36 % і ВРХ – на 29%. Виробництво молока зменшилось на 2%
У структурі посівних площ значну частину займають зернові культури, з них: кукурудза на зерно – 65,5%, технічні – 17,8%, овочі – 0,01%, кормові – 2,3%. Сільгосппідприємствами поступово розширяються площі посіву олійних культур. Програмний показник посіву олійних культур перевиконано на 4155 га. У той же час не виконано програмний показник посіву цукрових буряків, фактично посіяно 339 га, це складає – 9,4%, овочів теж посіяно менше ніж планувалось ( всього 4 га).
Поголів’я корів збереглося на рівні 2007 року. Поголів’я свиней по району складає 9990 голів, зменшено на 1970 голів.
Було запропоновано зняти дану Програму з контролю, в зв’язку із закінченням терміну дії.

10. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми стратегії розвитку агропромислового виробництва Бобровицького району на 2007-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

11. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2015 рік.

11. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми відзначення державних та професійних свят, ювілейних дат, заохочення за заслуги перед Бобровицьким районом, здійснення представницьких та інших заходів на 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

12. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми діяльності районної ради ветеранів України в Бобровицькому районі на 2015 рік.

12. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми діяльності районної ради ветеранів України в Бобровицькому районі на 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає
відсутні –7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

13. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми діяльності районної газети “Наше життя” на 2015 рік.

13. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми діяльності районної газети “Наше життя” на 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

14. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей воїнів, що загинули при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, на 2015 рік .

14. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми звільнення від сплати за житлово-комунальні послуги сімей воїнів, що загинули при виконанні інтернаціонального обов’язку в Афганістані, на 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні –7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

15. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2015 рік.

15. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми відшкодування вартості проїзду хворим з хронічною нирковою недостатністю на 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

16. СЛУХАЛИ :

Про хід виконання Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки за підсумками 2015 року.

16. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про хід виконання Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки за підсумками 2015 року” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

17. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки.

17. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до Програми соціального захисту жителів району на 2015-2016 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

18. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми «Вчитель» на 2013-2015 роки.

18. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми «Вчитель» на 2013-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

19. СЛУХАЛИ :

Про виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2011-2015 роки.

19. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання районної цільової Програми організації підвозу учнів сільської місцевості до місць навчання в Бобровицькому районі на 2011-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні - 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

20. СЛУХАЛИ :

Про виконання районної Програми “Шкільний автобус” на 2011-2015 роки.

20. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання районної Програми “Шкільний автобус” на 2011-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

21. СЛУХАЛИ :

Про виконання районної цільової соціальної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року.

21. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання районної цільової соціальної Програми розвитку позашкільної освіти та підтримки обдарованої молоді на період до 2015 року” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

22. СЛУХАЛИ :

Про виконання районної цільової Програми роботи з обдарованою молоддю на 2014-2015 роки.

22. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання районної цільової Програми роботи з обдарованою молоддю на 2014-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні –7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

23. СЛУХАЛИ :

Про виконання Програми енергозбереження та енергоефективності в закладах та установах освіти району на 2011-2015 роки.

23. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання Програми енергозбереження та енергоефективності в закладах та установах освіти району на 2011-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

24. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до районної Програми ”Шкільний автобус” на 2016-2020 роки.

24. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до районної Програми ”Шкільний автобус” на 2016-2020 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

25. СЛУХАЛИ :

Про виконання районної Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки.

25. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про виконання районної Програми запобігання та лікування серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань на 2012-2015 роки” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні –7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

26. СЛУХАЛИ :

Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у районній раді за 2015 рік.

26. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у районній раді за 2015 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

27. СЛУХАЛИ :

Про затвердження Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району.

27. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження Переліків об’єктів спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

28. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району.

28. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні - 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

29. СЛУХАЛИ :

Про хід виконання рішень районної ради.

29. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про хід виконання рішень районної ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

30. СЛУХАЛИ :

Про єдиний день депутата.

30. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про Єдиний день депутата” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

31. СЛУХАЛИ :

Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Бобровицької районної ради сьомого скликання.

31. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження Положення про помічника-консультанта депутата Бобровицької районної ради сьомого скликання” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

32. СЛУХАЛИ :

Про направлення на навчання заступника голови районної ради Ткаченка А.Л..

32. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про направлення на навчання заступника голови районної ради Ткаченка А.Л.” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

33. СЛУХАЛИ :

Про затвердження граничних сум витрат для придбання активів.

33. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження граничних сум витрат для придбання активів” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні –7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

34. СЛУХАЛИ :

Про затвердження штатної чисельності виконавчого апарату районної ради.

34. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження штатної чисельності виконавчого апарату районної ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

35. СЛУХАЛИ :

Про членство в районній Асоціації рад.

35. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про членство в районній Асоціації рад” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 7;
не приймали участі у голосуванні – 1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

36. СЛУХАЛИ :

Про членство в обласній Асоціації місцевих рад “Ради Чернігівщини”.

36. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про членство в обласній Асоціації місцевих рад “Ради Чернігівщини”” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

37. СЛУХАЛИ :

Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,6261 га на території Свидовецької сільської ради.

37. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 24,6261 га на території Свидовецької сільської ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6;
не приймали участі у голосуванні –1.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

38. СЛУХАЛИ :

Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0406 га на території Свидовецької сільської ради.

38. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0406 га на території Свидовецької сільської ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.;
відсутні – 6;
не приймали участі у голосуванні – 2.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

39. СЛУХАЛИ :

Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га на території Свидовецької сільської ради.

39. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження технічної документації по розрахунку нормативної грошової оцінки земельної ділянки площею 20,0000 га на території Свидовецької сільської ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6;
не приймали участі у голосуванні – 2.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

40. СЛУХАЛИ :

Про затвердження змін до Статуту комунального закладу “Бобровицький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобровицької районної ради.

40. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження змін до Статуту комунального закладу “Бобровицький районний Центр первинної медико-санітарної допомоги” Бобровицької районної ради” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

41. СЛУХАЛИ :

Про затвердження змін до комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші послуги, передбачені законодавством, на 2016 рік.

41. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про затвердження змін до комплексної районної Програми соціального захисту окремих категорій громадян щодо порядку проведення розрахунку компенсаційних виплат за пільговий проїзд автомобільним транспортом, послуги зв’язку та інші послуги, передбачені законодавством, на 2016 рік” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

42. СЛУХАЛИ :

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області.

42. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Щаснівка комплексу будівель та споруд Щаснівської ЗОШ І-ІІ ступенів Бобровицької районної ради Чернігівської області” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

43. СЛУХАЛИ :

Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Кобижча приміщення Кобижчанської лікарської амбулаторії.

43. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність територіальної громади с.Кобижча приміщення Кобижчанської лікарської амбулаторії” як рішення ради.
Голосували: “за” – 28;
“проти” –немає;
“утримався” – немає;
відсутні – 6.

Рішення прийнято за результатами відкритого поіменного голосування.

Стенограма, виступи по питаннях порядку денного, прийняті рішення та результати відкритого поіменного голосування додаються.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

DMC Firewall is a Joomla Security extension!