brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Протоколи/Протокол 3 сесії 7 скликання

Протокол 3 сесії 7 скликання

П Р О Т О К О Л
третьої сесії
Бобровицької районної ради
сьомого скликання

21 січня 2016 року зал адмінбудинку
м. Бобровиця

Засідання третьої сесії Бобровицької районної ради відкрила і вела голова районної ради Ковчежнюк Тетяна Миколаївна.

В районній раді встановлено 34 депутатських мандатів. На сесію прибуло 27 депутатів (список додається). Сесія є правомочною.

На сесію запрошувались начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, міський та сільські голови, керівники установ і організацій, представники суду, прокуратури, відділу поліції та засобів масової інформації, в кількості 37 чоловік. Прибуло на сесію 32 чоловіки (список додається).

На сесії були присутні депутати обласної ради Чубовський Сергій Миколайович, Нестерук Василь Сергійович.

Відповідно до Регламенту роботи районної ради, обрано лічильну групу у складі депутатів: Коцюр А.М., Нехаєнко Ю.Г., Хомік П.Г..

Ведення протоколу і стенограми сесії, обліку пропозицій, запитів покладено на працівників виконавчого апарату районної ради.

Утворено в районній раді дві депутатські фракції – Партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” та Аграрної партії України.
До складу фракції “Блок Петра Порошенка “Солідарність” увійшли депутати районної ради : Тодоріко Ф.О., Ляховенко В.В., Фенюк М.С., Мамченко В.В., Коцюр А.М., Сюр П.І., Марченко М.І.. Керівником фракції обрано депутата Тодоріка Ф.О.
До складу фракції Аграрної партії України увійшли депутати районної ради : Приходько Г.М., Данкевич М.П., Калюжний І.М., Ковчежнюк Т.М., Сорока В.В., Мацак Г.П., Самсоненко М.М., Коломієць М.М., Дзигун О.Ф., Плющ Г.В., Ковбаско Ю.С., Хомік П.Г., Чернякова В.О.. Керівником фракції обрано депутата Приходько Г.М.

До порядку денного внесено питання “Про внесення змін до складу президії районної ради”.

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

1. Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту населення окремих категорій громадян щодо порядку проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд (автомобільним транспортом), послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2016 рік.
2. Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року “Про районний бюджет на 2015 рік”.
3. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”.
4. Про погодження кандидатури Швитай В.Ю на посаду директора Бобровицького історико-краєзнавчого музею.
5. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №19-02 “Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради”.
6. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №20-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради”.
7. Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації”.
8. Про Звернення до Центрального апарату Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України, Голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Голови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з приводу збереження Бобровицького районного центру зайнятості.
9. Про надання повноважень голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Т.М. на звернення до суду.

Після затвердження порядку денного та часового регламенту роботи депутати перейшли до розгляду питань порядку денного третьої сесії сьомого скликання.

1. СЛУХАЛИ:

Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту населення окремих категорій громадян щодо порядку проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд (автомобільним транспортом), послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2016 рік.
Метою розробки Програми є забезпечення гарантій соціального захисту окремих категорій громадян у частині надання пільг, передбачених законодавством, які не фінансуються за рахунок субвенції з державного бюджету.
Основним завданням Програми є врегулювання механізму проведення відшкодування компенсаційних виплат, пов’язаних з перевезенням громадян, які мають право на пільги в автомобільному транспорті міського та приміського сполучення, проведення розрахунків за надані пільги з оплати послуг зв’язку та вартості проїзду в пасажирському транспорті міжміського сполучення.
Фінансове забезпечення Програми здійснюється за рахунок районного бюджету.

1. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про затвердження комплексної районної Програми соціального захисту населення окремих категорій громадян щодо порядку проведення компенсаційних виплат за пільговий проїзд (автомобільним транспортом), послуги зв’язку та інші пільги, передбачені законодавством, на 2016 рік” як рішення ради.
Голосували : “за” –27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає.

Рішення депутатами прийнято одноголосно.
.
2.-3. СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року “Про районний бюджет на 2015 рік”; про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”.

ВИСТУПИЛИ: Велігорський А.І. - начальник районного фінансового управління.

2. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення районної ради від 29 січня 2015 року “Про районний бюджет на 2015 рік”“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримався”- немає

Рішення прийнято одноголосно.

3. ВИРІШИЛИ:

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення районної ради від 24 грудня 2015 року “Про районний бюджет на 2016 рік”“ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти”- немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

4. СЛУХАЛИ :

Про погодження кандидатури Швитай В.Ю на посаду директора Бобровицького історико-краєзнавчого музею.
Депутат районної ради Швитай В.Ю. зачитала заяву про врегулювання конфлікту інтересів.

4. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про погодження кандидатури Швитай В.Ю на посаду директора Бобровицького історико-краєзнавчого музею “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 26;
“проти” – немає;
“утримався” - 1

Рішення прийнято більшістю голосів.

5. СЛУХАЛИ:

Про внесення змін до складу президії районної ради.

5. ВИРІШИЛИ:

Включити до складу президії районної ради голів депутатських фракцій Партії ”Блок Петра Порошенка “Солідарність” Тодоріка Федора Олексійовича та Аграрної партії України Приходько Ганну Миколаївну.
Прийняти проект рішення “Про внесення змін до складу президії районної ради “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.
6. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №19-02 “Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради”.

6. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №19-02 “Про внесення змін до Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації та районної ради” “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

7. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №20-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради”.

7. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №20-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної ради”“ як рішення ради.
Голосували: “за” –27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

8. СЛУХАЛИ :

Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації”.

8. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про внесення змін до рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 24 грудня 2015 року №21-02 “Про затвердження Положення про Почесну грамоту районної державної адміністрації” “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

9. СЛУХАЛИ :

Про Звернення до Центрального апарату Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України, Голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Голови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з приводу збереження Бобровицького районного центру зайнятості.

ВИСТУПИЛИ:

Ткаченко А.Л. – заступник голови районної ради.
Демидюк М.Л. – директор Бобровицького районного центру зайнятості;
Чернякова В.О. – депутат районної рад, голова постійної комісії з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району;
Фенюк М.С. – депутат районної ради, голова ФГ “Вікторія”;
Тодоріко Ф.О. – депутат районної ради, головний лікар району

9. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про Звернення до Центрального апарату Державної служби зайнятості, Міністерства соціальної політики України, Голови комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики, зайнятості та пенсійного забезпечення, Голови правління Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття з приводу збереження Бобровицького районного центру зайнятості “ як рішення ради.
Голосували: “за” – 27;
“проти” – немає;
“утримались” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

10. СЛУХАЛИ :

Про збереження Бобровицького районного центру зайнятості

10. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про збереження Бобровицького районного центру зайнятості” як рішення ради.
Голосували: “за” –27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.

11. СЛУХАЛИ :

Про надання повноважень голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Т.М. на звернення до суду.

10. ВИРІШИЛИ :

Прийняти проект рішення “Про надання повноважень голові Бобровицької районної ради Ковчежнюк Т.М. на звернення до суду” як рішення ради.
Голосували: “за” –27;
“проти” –немає;
“утримався” – немає.

Рішення прийнято одноголосно.

Стенограма, виступи по питаннях порядку денного та прийняті рішення додаються.

Голова районної ради Т.М.Ковчежнюк

Остання змінаСереда, 22 червня 2016 11:04
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd