brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/21 (позачергова) сесія 7 скликання від 15 серпня 2019 року/Про призначення Кравця Г.В. виконуючим обов’язки головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня»

Про призначення Кравця Г.В. виконуючим обов’язки головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня»

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
(двадцять перша (позачергова) сесія сьомого скликання)

Р І Ш Е Н Н Я

15 серпня 2019 року м.Бобровиця № 4-21

Про призначення Кравця Г.В. виконуючим обов’язки
головного лікаря комунального лікувально-профілактичного
закладу «Бобровицька центральна районна лікарня»

Розглянувши лист - подання Бобровицької районної державної адміністрації щодо призначення виконуючим обов’язки головного лікаря Кравця Г.В., відповідно до Порядку призначення на посаду та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Призначити виконуючим обов’язки головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня» Кравця Геннадія Васильовича, заступника головного лікаря комунального лікувально-профілактичного закладу «Бобровицька центральна районна лікарня» з медичної частини, з 05 серпня 2019 року до призначення керівника в установленому законодавством порядку.
2. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова В.ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd