brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/22 сесія 7 скликання від 24 жовтня 2019 року/Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради транспортних засобів

Про надання згоди та безоплатну передачу в комунальну власність Бобровицької міської ради транспортних засобів

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять друга сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


24 жовтня 2019 року м.Бобровиця №29-22

Про надання згоди та безоплатну передачу в
комунальну власність Бобровицької
міської ради транспортних засобів

Розглянувши клопотання Бобровицької міської ради, враховуючи лист гуманітарного відділу Бобровицької районної державної адміністрації та рекомендації постійної комісії районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально-економічного розвитку району, керуючись Положенням про порядок відчуження та списання майна, що є спільною власністю територіальних громад сіл, міста Бобровицького району (зі змінами), керуючись статтями 43 та 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:

1. Надати згоду на передачу майна та передати із спільної власності територіальних громад сіл, міста Бобровицького району у комунальну власність Бобровицької міської ради автомобіля САЗ 3507 СВ 1313ВЕ, автомобіля ВАЗ 21099 СВ 9311 АО.
2. Бобровицькій районній державній адміністрації здійснити процедуру приймання-передачі відповідно до вимог чинного законодавства України.
3. Виключити вищезазначений автотранспорт з Переліку транспортних засобів спільної власності територіальних громад сіл та міста Бобровицького району.
4. Контроль за виконанням рішення покласти на постійні комісії районної ради: з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції; з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd