brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/22 сесія 7 скликання від 24 жовтня 2019 року/Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатів для призначення на посаду керівника комунального підприємства Бобровицької районної ради

Про затвердження Положення про конкурсний відбір кандидатів для призначення на посаду керівника комунального підприємства Бобровицької районної ради

gerb ukr

УКРАЇНА
Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять друга сесія сьомого скликання )
Р І Ш Е Н Н Я


24 жовтня 2019 року м.Бобровиця № 28-22

Про затвердження Положення про
конкурсний відбір кандидатів для
призначення на посаду керівника
комунального підприємства
Бобровицької районної ради

З метою встановлення механізму організаційно-правових заходів щодо конкурсного добору кандидатів для призначення на посади керівників комунальних підприємств, що належать до спільної власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43, статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила :
1. Затвердити Положення про конкурсний відбір кандидатів для призначення на посаду керівника комунального підприємства Бобровицької районної ради, що додається.
2. Встановити, що призначення керівників комунальних підприємств Бобровицької районної ради відбувається виключно за конкурсом.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, комунальної власності та соціально – економічного розвитку району.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!