brr name

gerb ukr

Головна/Нормативні документи/Рішення райради/7 скликання/22 сесія 7 скликання від 24 жовтня 2019 року/Про призначення Слободського В.Р. на посаду директора Бобровицької районної друкарні Бобровицької районної ради

Про призначення Слободського В.Р. на посаду директора Бобровицької районної друкарні Бобровицької районної ради

gerb ukr

УКРАЇНА

Б О Б Р О В И Ц Ь К А Р А Й О Н Н А Р А Д А
( двадцять друга сесія сьомого скликання )

Р І Ш Е Н Н Я

24 жовтня 2019 року м.Бобровиця № 19-22

Про призначення Слободського В.Р.
на посаду директора Бобровицької
районної друкарні Бобровицької
районної ради

Розглянувши лист-подання Бобровицької районної державної адміністрації про погодження кандидатури на зайняття посади директора Бобровицької районної друкарні, відповідно до Положення про порядок призначення на посаду на умовах контракту та звільнення з посади керівників підприємств, установ і закладів, що знаходяться у спільній власності територіальних громад міста, сіл Бобровицького району, враховуючи рекомендації постійної комісії з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції, керуючись пунктом 20 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада вирішила:
1. Призначити Слободського Вадима Романовича директором Бобровицької районної друкарні Бобровицької районної ради.
2. Голові районної ради укласти контракт з директором Бобровицької районної друкарні Бобровицької районної ради терміном на 1 рік.
3. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань регламенту, законності, правопорядку та запобігання корупції.

Голова Володимир ЛЯХОВЕНКО

DMC Firewall is a Joomla Security extension!